RAR Dosyaları açılmıyor: Arşiv biçimi tanınmıyor hatası

mrpot8o

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda hiçbir Zip dosyasını açamıyorum.

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba korsan kullanıyorsunuz Winrar'ı? Onun için yapıyor olabilir. Yani dosyaları bozulmuştur büyük ihtimalle ve güncelleme alamadığı içinde onarım yapamıyor olabilir.

Tavsiyem eğer korsan kullanıyorsanız ya satın alıp kullanmanız ve ya ücretsiz"IZArc" gibi programlara yönelmeniz. Baktınız hala düzelmiyor temiz kurulum yapın, kesin çözülür.

Winrar'ı sil, Denetim Masası/Program Kaldır/Winrar ve eski bir sürüm yükle; WinRAR eski versiyonlar - Windows buradaki versiyonları dene. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Yanlış bir bilgi. Eski sürüm RAR4 desteklemediği için bu hataya sebep olur asıl. Güncel sürüm yüklemesi lazım:

Bilgisayarımda hiçbir Zip dosyasını açamıyorum.

Eki Görüntüle 422338

ZIP değil, RAR dosyasını açamıyorsun. Sebebi de büyük ihtimalle inen dosya RAR4 ile sıkıştırılmış, kullandığın eski WinRAR sürümü de bunu desteklemiyor. Güncel sürümü indir.

Güncel sürümle de açılmıyorsa arşivin hasarlı olması muhtemel. Sorun yine de devam ediyorsa belki bir bellek testi yapman faydalı olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı