Raspberry Pi 4 ile TV box nasıl yapılır?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, birkaç ay önce yapmıştım fakat Netflix üzerinden dizi açamıyordum ve bazı uygulamaları indiremiyordum. Şimdi tekrar denemek istiyorum. Nasıl yapabilirim, video veya rehber paylaşabilir misiniz?

Merhaba, birkaç ay önce yapmıştım fakat Netflix üzerinden dizi açamıyordum ve bazı uygulamaları indiremiyordum. Şimdi tekrar denemek istiyorum. Nasıl yapabilirim, video veya rehber paylaşabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu projeyi yapmıştım kusursuz çalışıyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu projeyi yapmıştım kusursuz çalışıyordu.

Bende bunu yaptım ama Netflix indirilmiyordu. Amazon Prime ile denediğimde ise hata veriyor. Zaten videoda da belirtmiş.

Tamamdır hocam beklemedeyim.
@466609 Hocam ne yaptınız sonucunu paylaşmadınız.
Dün geç olduğu için bugüne bırakmıştım. Dosyaları indirdim, birazdan kurulum yaparım. Sonucu paylaşacağım.
Dün geç olduğu için bugüne bırakmıştım. Dosyaları indirdim, birazdan kurulum yaparım. Sonucu paylaşacağım.

@Master.sh imajı yazdırdım ama Raspberry Pi 4'ü çalıştırdığımda ekrana görüntü gelmiyor. Sanırım SD kartta sorun var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı