Raspberry Pi 4 Model B 8GB 2.556,17 TL!

Lady Hellbender

Kilopat
Sabah bu ürünle ilgili konu oluşturmuştum:

Ancak Trendyol Flash İndirimi ile, güvenilir bir firmadan 100 lira farkla 2.556,17 TL ile alabilirsiniz. Üstelik peşin fiyatına 3 taksitle alınabiliyor. Bilgilendirme için @Yusuf Bayar'a teşekkürler!

Bağlantı sayfası: https://www.trendyol.com/raspberry-...OhyI_BOdUsTfFnoOQFN_WfgEIXVWEIX0aAuv4EALw_wcB

Bi Raspberry Pi sahibi olmak istiyorum, çeşitli şeyler için kullanabilirim lakin bu fiyata almam pek mantıklı değil gibi. Bir kaç sene önce 500-1000 TL arası fiyatları vardı.

Merhaba,

Maalesef Chip krizi sebebiyle Raspberry Pi üretimi yapılamadı ve fiyatların yukarı çıkmasına sebep oldu. Bende Raspberry Pi 4, Zero 2 W almak için bir kaç aydır düzenli olarak Avrupadaki (Almanya, İngiltere ve Fransadaki) ve Amerika sayfalarına bakıyorum oradaki fiyatlar da çok fazla. 15$'lık Pi Zero 2 W modeli için $150 yazanı gördüm.

Geçmişte Raspberry Pi'ların ortalama 1,5 - 2 yılda bir yenilendiği düşünüldüğünde; yeni Pi'ın yeni modellerinin duyurulması yakındır. Eski modellere bu kadar para vereceğime yeni modeli bekleyeceğim.

Saygılarımla.

Son düzenleme:
Bi Raspberry Pi sahibi olmak istiyorum, çeşitli şeyler için kullanabilirim lakin bu fiyata almam pek mantıklı değil gibi. Bir kaç sene önce 500-1000 TL arası fiyatları vardı.
Bunlar daha iyi günlerimiz... Yarın bi' bakmışız, 3.000 küsur liraya dayanmış.
Merhaba,

Maalesef Chip krizi sebebiyle Raspberry Pi üretimi yapılamadı ve fiyatların yukarı çıkmasına sebep oldu. Bende Raspberry Pi 4, Zero 2 W almak için bir kaç aydır düzenli olarak Avrupadaki (Almanya, İngiltere ve Fransadaki) ve Amerika sayfalarına bakıyorum oradaki fiyatlar da çok fazla. 15$'lık Pi Zero 2 W modeli için $150 yazanı gördüm.

Geçmişte Raspberry Pi'ların ortalama 1,5 - 2 yılda bir yenilendiği düşünüldüğünde; yeni Pi'ın yeni modellerinin duyurulması yakındır. Eski modellere bu kadar para vereceğime yeni modeli bekleyeceğim.

Saygılarımla.
Yeni modeli ben de bekleyecektim ancak Pi 5 veya üst bir model çıkarılacağına dair bir kaynak bulamadım ancak diyelim bu sene çıksa dair 3.000 liranın aşağısında çıkmaz.

Bunlar daha iyi günlerimiz... Yarın bi' bakmışız, 3.000 küsur liraya dayanmış.

Yeni modeli ben de bekleyecektim ancak Pi 5 veya üst bir model çıkarılacağına dair bir kaynak bulamadım ancak diyelim bu sene çıksa dair 3.000 liranın aşağısında çıkmaz.
Merhaba,

İnternetteki makaleler benzer şeyler yazmışlar. 2022 sonları ve 2023 başında gelmesi ve
giriş seviyesi cihazın $50 civarında olması bekleniyormuş.

Bu video yeni geldi buna da göz atmanı tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca cihazların stoklarını buradan da takip edebilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı