Rehber Raspberry Pi ile Adguard + Unbound + Cloudflare DoH ve DoT birlikte çalıştırma

@Dümdüz Kontrol etmediğim yer kalmadı. Çözemedim bir türlü. Ancak internette sorun yok çok güzel çalışıyor.
Fotoğraflar gözükmüyor maalesef. Ceza da alabilirsiniz, mesaj kutusundaki "Görsel yükle" kısmından yüklemeniz lazım, ikinci parti resim siteleri kullanılmıyor.

Fotoğraflar gözükmüyor maalesef. Ceza da alabilirsiniz, mesaj kutusundaki "Görsel yükle" kısmından yüklemeniz lazım, ikinci parti resim siteleri kullanılmıyor.
Ceza mı? Forumdan soğutmak istiyorlarsa ceza uygulayabilirler. Kasıtlı yapmadım. Ayrıca mesajı düzenle butonu da kalkmış, mesajı değiştiremiyorum Şaka gibi

Ceza mı? Forumdan soğutmak istiyorlarsa ceza uygulayabilirler. Kasıtlı yapmadım. Ayrıca mesajı düzenle butonu da kalkmış, mesajı değiştiremiyorum Şaka gibi
bende de aynı şekilde görünüyor raspberry bullseye ile alakalı olduğu yazılıyor baya bir araştırdım. Henüz çözemedim. Bugün raspberry buster yükleyeceğim

bende de aynı şekilde görünüyor raspberry bullseye ile alakalı olduğu yazılıyor baya bir araştırdım. Henüz çözemedim. Bugün raspberry buster yükleyeceğim
Sonucu paylaşırsan iyi olur. Raspberry kullanan bi avuç insanız. Gelişime katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.

IPv6 DNS adreslerini yapılandırma dosyalarından silmeyi deneyebilir misin?
ipv6 direk devre dışı bıraktım fakat değişen birşey olmadı . Adgurd+Cloudflare kullansak ms geçikme konusunda sıkıntı çeker miyim acaba. unbond sırf hızlı olduğu için kullanmak istiyorum aslında

AdGuard üzerinden değil, Cloudflared üzerinden. Bana kalırsa Unbound'ı kullanmıyordum ben en son... Sadece Cloudflared + Adguard kullanıyordum. Cloudflared adresi de kendi özel adresim idi:

Daha sonra Keenetic Modem alıp NextDNS'e geçtim.

Yukarıdaki bir mesajınızda görmüştüm. Adguard+unbound+Cloudflare geçikme süresi en düşük bu şekilde oluyor diye. Bu konulara tam hakim olmadığım için bilemiyorum o yüzden . Adguard+cloudflare kullanımının online oyunlar olsun yada internette gezinirken gözle görülür bir geçikme etkisi olur mu ? Gizlilik benim için önemli değil

yada bunların yerine nextdns önerirmisiniz ? raspberry de kuruluyor sanırım

Son düzenleme:
Gözle görülür gecikme etkisi olmaz. Oyunlardaki ping değeri ile DNS sorgularının hızının alakası yoktur hiçbir zaman.

NextDNS Raspberry Pi'a kurulamıyor, yönlendirici görevi görüyor sadece. Onun yerine statik IP hizmet destekleyen bir modem ya da direkt NextDNS destekleyen Keenetic ile kullanmak daha mantıklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…