Raspberry Pi Zero W nereden satın alınır?

iloveichigo

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Raspberry Pi Zero W "samm.com" isimli sitete tükenmiş. Başka nereden güvenli bir şekilde satın alabilirim?

Biraz pahalı sanki. Ekstradan bir Wi-Fi adaptörü 150TL mi ediyor?
Bu arada karar verdim arkadaşlar. Moderatör arkadaşlar 10 soru sorduğum konuya "tek tek aç" diye kaba bir cevap vermeseydiler evdeki Wi-Fi adaptörünün iş görüp görmeyeceğini soracaktım. Donanım Arşivi'nin videosunda Wi-Fi adaptörünü gördüm ve anlamış oldum. Cevaplar için teşekkürler.

Biraz pahalı sanki. Ekstradan bir Wi-Fi adaptörü 150TL mi ediyor?
Bu arada karar verdim arkadaşlar. Moderatör arkadaşlar 10 soru sorduğum konuya "tek tek aç" diye kaba bir cevap vermeseydiler evdeki Wi-Fi adaptörünün iş görüp görmeyeceğini soracaktım. Donanım Arşivi'nin videosunda Wi-Fi adaptörünü gördüm ve anlamış oldum. Cevaplar için teşekkürler.
Hocam cihazı neden almayı düşünüyorsunuz? Belki ihtiyacınız yoktur? Pi-Hole mu yapacaksınız?

Hocam cihazı neden almayı düşünüyorsunuz? Belki ihtiyacınız yoktur? Pi-Hole mu yapacaksınız?
Onu da önceki konuda söylemiştim. "üf".
Laptop gibi taşınabilir bir şey yapmak istiyorum. İçine Arch Linux ARM kurmak istediğimi de söylemiştim ve Zero için var mı diye de sormuştum. Bunun sonrasında içine sadece "Openbox, Firefox ve VLC" kuracağımı da eklemiştim.

Onu da önceki konuda söylemiştim. "üf".
Laptop gibi taşınabilir bir şey yapmak istiyorum. İçine Arch Linux ARM kurmak istediğimi de söylemiştim ve Zero için var mı diye de sormuştum. Bunun sonrasında içine sadece "Openbox, Firefox ve VLC" kuracağımı da eklemiştim.
Hocam zero çok yavaş. Sizi memnun edeceğini sanmam. Zaten görüntü vs almak için de monitör lazım. Gereksiz gibi.

Hocam zero çok yavaş. Sizi memnun edeceğini sanmam. Zaten görüntü vs almak için de monitör lazım. Gereksiz gibi.
Ben almak istiyorum hocam. İşim sadece VLC'den video vs. izlemek.
Evde mesela antika laptop ta var. DH'nin videosunu izledim ve performans olarak benzer güçteler.
Fakat hem çok büyük hem de çok ses çıkarıyor.

Ben almak istiyorum hocam. İşim sadece VLC'den video vs. izlemek.
Evde mesela antika laptop ta var. DH'nin videosunu izledim ve performans olarak benzer güçteler.
Fakat hem çok büyük hem de çok ses çıkarıyor.
Alırken kit halinde alabilirsiniz. Soğutma fanı koruyucu kabı vs oluyor. Direk kendisini alırsanız bir gün yanlışlıkla bir yere değer kırılır veya kısa devre yapar.

Alırken kit halinde alabilirsiniz. Soğutma fanı koruyucu kabı vs oluyor. Direkt kendisini alırsanız bir gün yanlışlıkla bir yere değer kırılır veya kısa devre yapar.
Sadece kasasına ihtiyacım var saydıklarınızdan.
Ucuz fiyatlı bir kasa önerebilir misiniz?
@merteknn buldum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı