Elektronik Raspberry Pi Zero WH 407TL

Wifi olmayan düz standart modelini kargo dahil 2016 yada 2017 de 20 küsur TL'ye almıştım.

Kasım 2017 de almışım.
Screenshot_20230402-005947_Chrome.jpg

İndirimin başında stok geldiği gibi 1 adet almıştım 2 gündür kargoya verilmedi bugün iptal etmişler stok yok diye. Site güvenilir sanıyordum meğerse yanılmışım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim siparişimi de iptal etmişler. Alabilen var mı acaba? Şu saçmalığa bir çözüm bulunamadı. Firmalar kafalarına göre hatalı stok girdik deyip satış yapıyor. Normalde caydırıcı cezaları olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 adet satın almıştım ikisi de teslim edildi dün, stok sayısı cidden hatalı olabilir çünkü ben alırken 17 taneydi ve ertesi gün 20 gözüküyordu, arkadaşım satın aldığında miktar düşmemişti, ama konuyu açan arkadaşınki nasıl iptal olmuş anlamadım.
Samm marketten daha önce de alışveriş yapmıştım. Hatta TEKNOFEST takımımızda kullanabileceğimiz indirim kodu da tanımlamışlardı. Raspberry'nin de anlaşmalı satıcısı aslında güvenilirdir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    17,1 KB · Görüntüleme: 24
2 adet satın almıştım ikisi de teslim edildi dün, stok sayısı cidden hatalı olabilir çünkü ben alırken 17 taneydi ve ertesi gün 20 gözüküyordu, arkadaşım satın aldığında miktar düşmemişti, ama konuyu açan arkadaşınki nasıl iptal olmuş anlamadım.
Samm marketten daha önce de alışveriş yapmıştım. Hatta TEKNOFEST takımımızda kullanabileceğimiz indirim kodu da tanımlamışlardı. Raspberry'nin de anlaşmalı satıcısı aslında güvenilirdir.
Hatalı olamaz. Kanunlar gayet net. Bir şirket kuruyor ve online satış yapıyorsan stok hatası yapmıyor olman gerekiyor. Bu ülkedeki en büyük sorunlardan biri halkın haklarını bilmemesi ve 2. de şirketlerin yaptığı bu usülsüzlüklere yeterli ceza verilmemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı