Rasta fiyatları ve mekan önerisi

kutay ylmz

Decapat
Daha fazla  
Saçım 25-27 cm civarlarında yanları kazılı. Epeydir aklımda olan bir şeydi ama fiyatlar konusunda pek bilgim yok. Bu nedenle bana fiyat bilgisinde bulunabilecek biri varsa teşekkürler. Ayrıyeten önerebileceğiniz bir yer varsa memnun olurum.

Hangi şehirde ve kaç tane dreadlock yaptıracağınıza göre fiyat değişiyor hocam. Yaklaşık 50-60 dreadlock 3000₺ felan diye biliyorum.

Hangi şehirde ve kaç tane dreadlock yaptıracağınıza göre fiyat değişiyor hocam. Yaklaşık 50-60 dreadlock 3000₺ falan diye biliyorum.

Sağ olun. İstanbul'da yaptıracağım hocam tahmini kadıköy taraflarında. Kalifiye çok fazla salon var diye duymuştum orada. 55-60 kadar tane yaptırırım diye düşündüm.

Hocam bende düşünüyorum rasta ama bi yandanda çekiniyorum. Bu modelde rasta oluyor değil mi veya adı nedir ? Bilen birileri varken sorayım.

Dosya Ekleri

• indir (19).jpeg
    indir (19).jpeg
    7,4 KB · Görüntüleme: 89
Hocam bende düşünüyorum rasta ama bir yandanda çekiniyorum. Bu modelde rasta oluyor değil mi veya adı nedir? Bilen birileri varken sorayım.

Free form dreadlock deniyor sanırım buna. Fotoğraf pek kaliteli değil ama. Eğer saçın çok kıvırcıksa bence güzel bir yöntem. Sürekli gidip saçlarına düzenleme yaptırman gerekmez ama bence çok dağınık ve özensiz grünüyorlar. Semi free dreadlock bence en makulu.

Free form dreadlock deniyor sanırım buna. Fotoğraf pek kaliteli değil ama. Eğer saçın çok kıvırcıksa bence güzel bir yöntem. Sürekli gidip saçlarına düzenleme yaptırman gerekmez ama bence çok dağınık ve özensiz grünüyorlar. Semi free dreadlock bence en makulu.
Saolun hocam, daha detaylı araştırıp bende yaptırmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı