RAT dosyasını tam indirmeden iptal etmek

offboy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Az önce modland adlı siteden ETS 2 için araba modu indiriyordum, ilk indirdiğim modda sorun yoktu başka bir araç denemek istediğimde indirme linkine tıkladığımda mia khalifa adında bir dosya inmeye başladı. Bu dosyanın RAT dosyası olduğunu düşünüyorum fakat dosyayı tam indirmeden direkt indirmeyi iptal ettim, bilgisayarımda bir sorun çıkar mı diye endişeleniyorum ne yapmam lazım? Kaspersky virüs removal tool ile tarama yaptım fakat bir şey çıkmadı.

Yaptığım tarama sonuçları.

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-09_003711914.png
    resim_2024-02-09_003711914.png
    41 KB · Görüntüleme: 49
  • Desktop Screenshot 2024.02.09 - 00.41.39.94.png
    Desktop Screenshot 2024.02.09 - 00.41.39.94.png
    5 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba. Az önce modland adlı siteden ETS 2 için araba modu indiriyordum, ilk indirdiğim modda sorun yoktu başka bir araç denemek istediğimde indirme linkine tıkladığımda mia khalifa adında bir dosya inmeye başladı. Bu dosyanın RAT dosyası olduğunu düşünüyorum fakat dosyayı tam indirmeden direkt indirmeyi iptal ettim, bilgisayarımda bir sorun çıkar mı diye endişeleniyorum ne yapmam lazım? Kaspersky virüs removal tool ile tarama yaptım fakat bir şey çıkmadı.

Yaptığım tarama sonuçları.

Herhangi bir uygulama açmadan (EXE çalıştırmadan) RAT yemezsin diye biliyorum ama daha iyi bilenler beni düzeltsin.

Şu anda tam tarama yeni bitti ve bir sonuç bulunamadı. Sizde içimi rahatlattınız teşekkür ederim. Ama Kaspersky'ın Free versiyonu olduğu için bir alakası olabilir mi acaba?
Bende free versiyon kullanıyorum. Çatır çatır bulup siliyor virüsleri. Bir şey olmaz hocam. Bu kadar tedirgin olmaya gerek yok.

Geri
Yukarı