RAT nasıl kaldırılabilir?

Egqe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba internetten bir şey indirirken virüs bulaştı. MBAM ile taradım 2 virüs bulup sildi trojan ve RAT diyordu ikisinde de Windows Defender bir şey bulamadı bende darkcomet remover adında bir uygulama buldum denesem sorun çıkar mı veya ne yapmam gerekiyor?

Dark comet Remover'i kullanarak RAT'ları temizlersin. Bir sorun çıkarmaz çok kez kullandım.

Merhaba internetten bir şey indirirken virüs bulaştı. MBAM ile taradım 2 virüs bulup sildi trojan ve RAT diyordu ikisinde de Windows Defender bir şey bulamadı bende darkcomet remover adında bir uygulama buldum denesem sorun çıkar mı veya ne yapmam gerekiyor?
Rat gibi virüsler kolay kaldırılanlar, tek sorun Onu yöneten kişinin bilgisayarında ne gibi kalıcı değişiklik yaptığı. Çünkü ratta tükürerek bile adamın bilgisayarındaki redditleri değiştirebilirsin. Bu da sıfrılamaya, formata veya bilgisayarına mâl olur.
Teşekkürler bir şey bulamadı ama hala endişeliyim.
Bu arada En iyisi Avg veya avastla tarayın onlar en derin tarayanları.

RAT gibi virüsler kolay kaldırılanlar, tek sorun onu yöneten kişinin bilgisayarında ne gibi kalıcı değişiklik yaptığı. Çünkü RAT'ta tükürerek bile adamın bilgisayarındaki Reddit'leri değiştirebilirsin. Bu da sıfrılamaya, formata veya bilgisayarına mâl olur.

Bu arada en iyisi AVG veya Avast'la tarayın onlar en derin tarayanları.

Deneyeceğim.

Rat gibi virüsler kolay kaldırılanlar, tek sorun Onu yöneten kişinin bilgisayarında ne gibi kalıcı değişiklik yaptığı. Çünkü ratta tükürerek bile adamın bilgisayarındaki redditleri değiştirebilirsin. Bu da sıfrılamaya, formata veya bilgisayarına mâl olur.

Bu arada En iyisi Avg veya avastla tarayın onlar en derin tarayanları.
Avast yükleyip zaman kaybediceğine kaspersky yüklemesi daha mantıklı.

RAT'dan kasıt DarkComet RAT sanırım. İşe yarayan en dandik virüs merak etmeyin hemen silinir.

Yeni konular

Geri
Yukarı