RAT Temizlemek İçin Antivirüs Önerisi

Tyrex00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar RAT yedim ve sıfırladım bilgisayarı ayarlardan, ve birileri sıfırladığın zaman RAT belki gitmez dedi ve beni korkuttu, RAT'ın giderilmesi için güzel bir antivirüs önerir misiniz? Ve RAT'ı silmesi için eğer RAT varsa sıfırladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
en garanti çözüm usb ile formattır kaspersky veya malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz

Kaspersky kesinlikle.

Arkadaşlar RAT yedim ve sıfırladım bilgisayarı ayarlardan, ve birileri sıfırladığın zaman RAT belki gitmez dedi ve beni korkuttu, RAT'ın giderilmesi için güzel bir antivirüs önerir misiniz? Ve RAT'ı silmesi için eğer RAT varsa sıfırladım.

Ayarlardan bilgisayarı sıfırla özelliğiyle temizlediyseniz kalmış olabilir çünkü derin temizlik yapmıyor önerilen USB ile temiz kurulumdur.

USB format, uğraşmak istemiyorsan Kaspersky 30 günlük deneme sürümü ya da Malwarebytes.

Herhangi güvenilir bir AV veya anti-malware aracı iş görecektir. Malwarebytes indirip tarama yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı