RAT yenildiği nasıl anlaşılır?

• Konuyu başlatan Emirjr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 466

Emirjr

Femtopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar oyun oynarken oyun bir anda kapandı ve ekran çözünürlüğü 1024x278 oldu. Neden anlamadım. Bilgisayarı daha yeni sıfırlamıştım sadece oyun vardı. Size danışmak istedim.

Yanlış bilgi
Evet arkadaşlar oyun oynarken oyun bir anda kapandı ve ekran çözünürlüğü 1024x278 oldu. Neden anlamadım. Bilgisayarı daha yeni sıfırlamıştım sadece oyun vardı. Size danışmak istedim.

Başlat>çalıştır>CMD>netstat -n komutunu yapın.
Çıkan CMD ekranında IP'leri ve portları kontrol edin. Ardından eğer IP'lerin karşısında syn_sent yazıyor ise geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Var ama nasıl olabilirki daha yeni formatladım?

Formatladıktan sonra ne indirdiniz, indirdiğiniz her şeyi söyleyin.

Varsa sıkıntı olmaz ki yine formatlarsınız veya bir antivirüs programıyla RAT'tan kurtulursunuz.

Ekran kartınızın sürücüleri güncel mi?

Formatladıktan sonra ne indirdiniz, indirdiğiniz her şeyi söyleyin.

Varsa sıkıntı olmaz ki yine formatlarsınız veya bir antivirüs programıyla RAT'tan kurtulursunuz.

Cr indirdim, bu sadece. Sanmıyorum RAT yediğimi, sağlam av indirip tekrar yazacağım. Teşekkürler.

Ekran kartınızın sürücüleri güncel mi?

Bilmiyorum. :/ Nasıl bakabilirim?

Cr indirdim, bu sadece. Sanmıyorum RAT yediğimi, sağlam av indirip tekrar yazacağım. Teşekkürler.

Bilmiyorum. :/ Nasıl bakabilirim?

Aygıt Yöneticisi'nden görüntü bağdaştırıcılarını teker teker güncelle. Aygıt Yöneticisi'ni arama yerine yazarak ulaşabilirsin.

Geri
Yukarı