Raunt vs Doping Hafıza

Benim ortalamam 99.2 ikinci sınavlarda 100'ün altında notum olmamalı.
Hocalara geldik beni pek sarmıyor, odaklanamiyorum onlara nedense.
Hocam öncelikle ortalamanız iyiymiş. Bence ilk sınavlarda bunu yaptıysanız ikinci sınavlarda daha iyi yaparsınız konular daha kolay gibime geliyor. Hocalara Geldik dışında YouTube'da onlarca kanal var. Araştırırsanız güzel kanallar bulunur. Ayrıca belki siz okuyarak anlıyorsunuz onuda deneyin. Online eğitimleri illa alacam diyorsanız bence Raunt alın daha iyi gibime geliyor. Ama tam araştırma yapmadan sakın almayın. Kullanan varsa çevrenizde onlarla iletişime geçin.

Hocam öncelikle ortalamanız iyiymiş. Bence ilk sınavlarda bunu yaptıysanız ikinci sınavlarda daha iyi yaparsınız konular daha kolay gibime geliyor. Hocalara Geldik dışında YouTube'da onlarca kanal var. Araştırırsanız güzel kanallar bulunur. Ayrıca belki siz okuyarak anlıyorsunuz onuda deneyin. Online eğitimleri illa alacam diyorsanız bence Raunt alın daha iyi gibime geliyor. Ama tam araştırma yapmadan sakın almayın. Kullanan varsa çevrenizde onlarla iletişime geçin.
Bana da Raunt'u zaten O önermişti. :(

Hocam yanlış anlamayın sakın, sizin durumunuzu bilmiyorum ama genele konuşursak bence 9.sınıf için ve ders için 1500 TL verilmez. Youtube de ücretsiz bir sürü öğretmen var, hepsinden bir konuyu dinleseniz kavrarsınız diye düşünüyorum.

Bende 10.Sınıfım bu yılın başında doping hafıza aldım konu eksiklerimi tamamlamak için. kesinlikle tavsiye ediyorum. olabildiğince görselleştirilmiş dediğin için doping hafıza tam sana göre ki tüm konu anlatımları animasyonlarla görsellerle ve oyunlarla dolu. sıkıcı olmuyor eğlenerek çalışıyorum ve akılda kalıcı oluyor bir bak derim.

Ben doping hafıza kullanıyorum fakat o uygulama sınavlara son 1-2 gün kala izlenip sonra sınava girilecekk derecede anlatmıyor. Daha çok derslerden sonra senin için notların alnımış halde videosu ile anlatılmış biçimi gibi. Uzun vadede gerçekten işe yarıyor.

9. sınıfım, 2. sınavlara 1 ay kadar bir süre kaldi ve çok fazla konu eksiğim var. Bunu kapatmak için hangisini önerirsiniz? Hem 9 hem de 10. sınıfı almayı düşünüyorum.

Konu anlatımları açisindan hangisi daha iyi? Olabildiğince gorsellestirilmis olsun konu anlatımları.

Matematik konusunda pek sorunum yok çünkü babam matematik öğretmeni.

Sorunu yeni goruyorum su an 10. siniftasin sanirim ona gore konusacagim. Yavastan sinav stresi kendini hissettirmeye basladiysa ve hala bu ikili arasinda kaldiysan bence rauntu tercih etmelisin. Sinava hazirlikta dopinge gore cok daha yararli oluyor. İcerigini incelediysen zaten bir suru test ve konu anlatim kitabii var her seyden ote kendi duzenledigi Türkiye geneli denemeler var. Simdiden deneme heyecanina kendini hazirlarsan ileride cok rahat edersin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı