Rav Antivirüs nasıl kurulmuş olabilir?

Rewindo

Hectopat
Daha fazla  
Cheat Engine indirdim yanlışlıkla ileri ileri derken virüs programı indirmeyi kabul ettim büyük ihtimal ve bilgisayarıma rav antivirüs kuruldu.
Başka bir yerden kurulma imkanı olduğunu düşünmüyorum büyük ihtimal Cheat Engine kurarken oldu.
Malwarebytes ile temizledim Windows Defender çevrimdışı taramasını falan yaptım hiçbir çıkmadı.
Bir sıkıntı olur mu?

Evet hızlı hızlı Next dememek gerekiyor. Çünkü bir sürü program yükletiyorlar böyle. Bir dahakine daha sabırlı davranıp o küçük tikleri kaldırıp ilerletin.

Sıkıntı olmaz. Sadece kurulan programı kaldırın.

Konuyu biraz hortlatıyorum kusura bakmayın. Aynı program bende de kurulmuştu. Şimdi kaldırdım fakat görev yöneticisinde rav vpn adında programlar çalışıyor bunları nasıl kaldırabilirim ?

Merhaba bu rav antivirüs denilen şeyi bende yanlışlıkla indirdim ve silmek için araştırma yaptım eğer bilgisayarınızı güvenli moda alıp Denetim Masası'na girerseniz orada gözükeceklerdir buradan kaldırma işlemini yapıp bilgisayarı yeniden başlatın sorun çözülmüş olması gerekir.
Konuyu biraz hortlatıyorum kusura bakmayın. Aynı program bende de kurulmuştu. Şimdi kaldırdım fakat görev yöneticisinde rav vpn adında programlar çalışıyor bunları nasıl kaldırabilirim ?

Geri
Yukarı