Rav antivirüs nasıl temizlenir?

Sprexty

Centipat
Daha fazla  
Rav antivirüs yüklendi, tedirgin oldumç Denetim Masası aracılığı ile kendi programından güvenli mod açmadan sildim Malwarebytes programı ile taradım bir şeyler buldu temizledim onlarıç güvenli mod hiç açmadım bu sürece şu an Kaspersky taraması yapıyorumç birkaç reklam virüsü tarzı şey buldu onları da sildim sizce sorun çıkarır mı? Ne yapabilirim? Format vs. atamam.

Rav antivirüs yüklendi, tedirgin oldumç Denetim Masası aracılığı ile kendi programından güvenli mod açmadan sildim Malwarebytes programı ile taradım bir şeyler buldu temizledim onlarıç güvenli mod hiç açmadım bu sürece şu an Kaspersky taraması yapıyorumç birkaç reklam virüsü tarzı şey buldu onları da sildim sizce sorun çıkarır mı? Ne yapabilirim? Format vs. atamam.

Şu rehbere bakın:

Bence güvenli moda geçip tarasan daha iyi olur. Normal modda fakeav (virüs) tarama yapmanızı engelleyebiliyor. Güvenli modda başlatıp Kaspersky, ESET Smart Scanner ile de tarayın.

Hiçbirine gerek yok aslında, denetim masasından sil dosya konumunu bul orayı da yak.
Hızlı veya tam fark etmez bir de tarama yap bitti.
Ben böyle sildim.

Hiçbirine gerek yok aslında, Denetim Masası'ndan sil dosya konumunu bul orayı da yak.
Hızlı veya tam fark etmez bir de tarama yap bitti.
Ben böyle sildim.

Hocam zararlı kendisini silmeni engelleyebilir veya Windows dosyalarına gizlenebilir veya yanında farklı zararlılar gelmiş olabilir.

Geri
Yukarı