Rav Antivirüs nedir?

Daha fazla  
Dün Nox emulator indirirken yanında rav antivirüs diye bir antivirüs de indirdi. Ben de küçük bir araştırma yapıp sildim. Bilgiseyarımda herhangi bir yorulma ya da anormallik fark etmedim. Sildikten sonra Malwarebytes kurup tarattım ve bir şey bulmadı ama tedirginliğim geçmedi. Bilen biri yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Bende Cheat Engine kurduğumun ertesi günü bir anda fark ettim kurulmuş haberim bile yoktu. Sonra kaldırdım ancak sadece Windows Defender ile tarattım şu anlık bir aksi durum yaşamadım.

Malwarebytes ile tarama yapmanız iyi olmuş. Performans vs. sorunları da yaşamıyorsan sorun olmaz.

Bir de kayıt defterini yedekleyip veya sistem geri yükleme noktası oluşturup Wise Registry Cleaner ile kayıt defteri temizliği yapabilirsiniz.

Malwarebytes ile tarama yapmanız iyi olmuş. Performans vs. sorunları da yaşamıyorsan sorun olmaz.

Bir de kayıt defterini yedekleyip veya sistem geri yükleme noktası oluşturup Wise Registry Cleaner ile kayıt defteri temizliği yapabilirsiniz.
hocam dediklerinizden pek bişey anlamadım:) Ama malwarebytes ile tarattım bir sıkıntı çıkmadı içim rahat olsunmu ne dersiniz?

Geri
Yukarı