Çözüldü Rav nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yakup tüysüz

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarda dolaşırken RAV adlı bir uygulama bir sekme açıp mikrofonla alakalı bir şey yazmış nasıl indiğini bilmiyorum bilgisayara virüs bulaştırır mı?

Ekran görüntüsü 2023-03-02 172060.png

Çözüm
Kaspersky indirin tarama yapın bilgisayara virüs bulaşmış arka planda uygulamayı indirip kurmuş tam tarama yaparsanız bulur virüsü.
RAV Anti Virus indirdiğiniz bir programla gelmiş olabilir ki istenmeyen bir yazılımdır, bunlara PUA diyoruz. Daha önce bakmıştım ve en son güncellemesini yıllar önce almış. Kaldırın ve ardından Kaspersky veya istediğiniz herhangi bir programla tarama yapın. Bilgisayarınıza bir emülator veya Cheat Engine indirmeye çalıştınız sanırım.

Rav anti virus indirdiğiniz bir programla gelmiş olabilir ki istenmeyen bir yazılımdır, bunlara PUA diyoruz. Daha önce bakmıştım ve en son güncellemesini yıllar önce almış. Kaldırın ve ardından Kaspersky veya istediğiniz herhangi bir programla tarama yapın. Bilgisayarınıza bir emülator veya Cheat Engine indirmeye çalıştınız sanırım.

GameLoop yüklemiştim.

Tahmin etmiştim. Programda sıkıntı yok ama kurulum aşamasında size "X programını ad indirelim mi?" diye bir şey soruyor ve direk Next Next denildiği için bu soru görülmeden geçiliyor. Kaspersky'den tam tarama yapın.

Bazı programlarda var ama GameLoop'ta yok dediğim gibi 2 kere kurdum zaten kurulumda bir yükle tuşu bir de dosya konumu seçme yeri var. Tabii arka planda kuruyorsa bilemem.

Bazı programlarda var ama GameLoop'ta yok dediğim gibi 2 kere kurdum zaten kurulumda bir yükle tuşu bir de dosya konumu seçme yeri var. Tabii arka planda kuruyorsa bilemem.
Bazı emülatörleri indiren arkadaşlarda bu sorunu görmüştüm. Belki herkeste bu durum yoktur veya arkadaş kurulum dosyasını farklı bir yerden almıştır bilemedim.

Bazı emülatörleri indiren arkadaşlarda bu sorunu görmüştüm. Belki herkeste bu durum yoktur veya arkadaş kurulum dosyasını farklı bir yerden almıştır bilemedim.

Şu an tüm PC'yi tarıyor şu an 2 tehdit bulmuş.

Ekran görüntüsü 2023-03-02 190929.png

Yeni konular

Geri
Yukarı