Oyun Ravenswatch Steam CD key 140 TL

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de an itibarıyla 13$'a satılan Ravenswatch Kabasakal'da 140₺'ye Steam key olarak satılıyor. Satın aldıktan sonra keyi Steam'de etkinleştirip oyunu kütüphanenize ekliyorsunuz. Site güvenilir. Birçok key satın aldım bu siteden, herhangi bir sorun yaşamadım. Fiyat çok uygun, Co-op var. Oyun keyifli. Türü seven arkadaşlar değerlendirebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haber verdiğiniz için teşekkürler, tam arayıp bulamadığım türde oyun.

1716638922839.png

Son düzenleme:
Tavsiye ederim.combat kısmı hizli sevenler icin agir kacabilir.
Oyun da genel olarak bir çeşitlilik sorunu da var gibi. Oyuna en son büyük bir güncelleme geldi ve bu güncellemeden sonra bir büyük güncelleme daha gelip oyun tam sürüme çıkacakmış.
Ben 2 3 saat kadat oynadım ve zevk de aldım ancak bu 2 3 saatte sanki her şeyi gördüm ya da içerik olarak sadece bu kadarmış hissine kapıldım. Zaten steam yorumlarında da bu duruma çok değinilmiş.
Oyunun potansiyeli var ve oynanışı da zevkli ancak çeşitlilik olarak ilk çıkardıkları curse of dead gods dan pek ileri gidememişler gibi.

Oyun da genel olarak bir çeşitlilik sorunu da var gibi. Oyuna en son büyük bir güncelleme geldi ve bu güncellemeden sonra bir büyük güncelleme daha gelip oyun tam sürüme çıkacakmış.
Ben 2 3 saat kadat oynadım ve zevk de aldım ancak bu 2 3 saatte sanki her şeyi gördüm ya da içerik olarak sadece bu kadarmış hissine kapıldım. Zaten steam yorumlarında da bu duruma çok değinilmiş.
Oyunun potansiyeli var ve oynanışı da zevkli ancak çeşitlilik olarak ilk çıkardıkları curse of dead gods dan pek ileri gidememişler gibi.
Katiliyorum. 2 3 saatte tek duzeligi hissettiriyor. Son zamanlarda girip bakmadim lakin cok ileri derecede degistigini sanmiyorum. Hadesi 200 saat oynamis birisi olarak erken erişimde çabuk sıkmıştı. Ama dediginiz gibi hala potansiyeli var. Ozellikle karakterleri cok beğenmiştim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı