RAW Çok İddialı Bir Şekilde Geliyor

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Görmüşsünüzdür büyük ihtimal ama söyleyeyim yine de RAW adlı çok iddialı bir oyun geliyor. Oyunun alanı 300 kilometrekare ve GTA 5'in alanı 81 kilometrekare. Oyun çok gerçekçi olacak gibi gerçek hayat RP oyunu. Yalnız oyunda mesela parayı buldunuz araba almak istiyorsunuz, şehirde araba galerisi açan bir oyuncu yoksa basit araçlarla kalacaksınız. Yani her şey gerçek hayattaki gibi. Oyun umarım iddialarını tutturur balon olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşününce Minecraft gibi. Şehir kurma olayından insanlar çok kişili, eski (altyapısı kurulmuş) sunuculara girmeyi tercih edecektir. Bu da GTA V RP ile aralarında pek fark yaratmaz. SCUM gelirken bu oyun tahta oturur demiştim fakat olmadı, bunun sonu da bence öyle olacak.

Steam'de var mı bilmiyorum fakat çıktığı gibi test etmek için bekliyorum açıkçası, güzele benziyor fakat çoğu oyunda olduğu gibi yayıncılar tarafından sürekli oynanıp Türk kitlesi bu oyunu da sararsa hiç bir özelliği kalmaz. Oluşturduğumuz takımda tır şoförü rolünü aldıktan sonra diğer takımdaki polis rolündekiler bizi sözde ihlal diye öldürebilir, çıktığı zaman göreceğiz.

Çok iddialı gelen neler neler gördük. Bu da onlardan biri olacak bence.
Optimizasyonu iyi olursa ve yapımcı kendi hazır haritasını oyuna koyarsa (0' dan kasılmadan, GTA 5 gibi official server mesela), GTA V RP'yi tahtından edebilir. Fakat bende genel olarak sizle aynı düşüncedeyim, fakat tutmasını isterim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı