Giyim Ray-Ban polarize güneş gözlüğü 2600 TL

Bilinmeyen1

Hectopat
Son düzenleme:
Kupon kampanyası ne acaba, bende gözükmüyor çünkü, satıcıyı takip et falan kısmında da

Kupon sabahtan konuyu açtığımda sınırlı satıda vardı. 08:45 de konuyu açtım ama maalesef moderatör ekibi saat 11:00 civarında konuyu onayladığı için kupon fırsatı bitti. Eğer beğenmeyenler bunun için beğenmiyorsa insan gibi sorar bi. Direk beğenmemiş adamlar. Piyasaya göre uygun ve indirimde. Boş boş diss atıyorlar.

Konuya neden beğenmedim ifadesini attığınızı anlamadım açıkçası. Ürün belli fiyat belli indirim belli. Forumda indirim paylaşan insanın bile hevesini kırıyorsunuz arkadaşlar yapmayın :)

Konuya neden beğenmedim ifadesini attığınızı anlamadım açıkçası. Ürün belli fiyat belli indirim belli. Forumda indirim paylaşan insanın bile hevesini kırıyorsunuz arkadaşlar yapmayın :)
Valla bende onu anlayamadım. Paylaşmam bir daha bu konuda indirim zaten. Ürün belli fiyatı belli. Valla bilmiyorlarsa bir şey atmana gerek yok. Bildiğin dengesizlikten başka bir şey değil affedersiniz. Alacak olan alır, almayacak olan almaz. Bu gözlük optiklerde 3500 ile 4500 TL arasında satılıyorken, iyilik yapıyoruz millet faydalansın diye sorgulamadan beğenmedim ifadesi atıyorlar. Kupon yüzündense eğer kupon sınırlı sayıdaydı tükenmişse benim suçum ne yani. Fiyatı şu anda bile kuponsuz olduğu halde piyasaya göre hâla uygun.

Vallahi bende onu anlayamadım. Paylaşmam bir daha bu konuda indirim zaten. Ürün belli fiyatı belli. Vallahi bilmiyorlarsa bir şey atmana gerek yok. Bildiğin dengesizlikten başka bir şey değil affedersiniz. Alacak olan alır, almayacak olan almaz. Bu gözlük optiklerde 3500 ile 4500 TL arasında satılıyorken, iyilik yapıyoruz millet faydalansın diye sorgulamadan beğenmedim ifadesi atıyorlar. Kupon yüzündense eğer kupon sınırlı sayıdaydı tükenmişse benim suçum ne yani. Fiyatı şu anda bile kuponsuz olduğu halde piyasaya göre hâla uygun.

Başıma geldiğinden anlıyorum seni hocam. Gerçekten heves kıran bir durum. Ürünün iyiliği kötülüğü bir yana, zaten o konu hakkında bir şey dememişsiniz, indirim var mı var. Ürün kötü de olabilir iyi de olabilir, zaten isteyen alacak. Bu ürün ucuz bunu alın diye kimseye direten yok.

Başıma geldiğinden anlıyorum seni hocam. Gerçekten heves kıran bir durum. Ürünün iyiliği kötülüğü bir yana, zaten o konu hakkında bir şey dememişsiniz, indirim var mı var. Ürün kötü de olabilir iyi de olabilir, zaten isteyen alacak. Bu ürün ucuz bunu alın diye kimseye direten yok.
Aynen öyle hocam. Mesela birisi biraz indirim bekliyor olabilir ve şu anda bu fiyata düşmesini bekleyenler olabilir ve vardırda illa ki. Bende gözlük alacaktım ve bu modelleri takip ediyordum daha çok. Bu fiyata düştüğünü görünce 1 tane aldım. Dedim millette faydalansın ama kötü etmişiz onu anladım. İyilikte yapsan yaranılmıyor çoğu kişiye. Ayrıca şunuda eklemek isterim. Bu bölüm indirim bölümü, markaya gerek var mı veya değer mi vb. tartışma alanı değil. İndirim denildiğinde en azından bunu anlamaları lazım. Ürün kötü de olabilir iyi de eğer indirimdeyse paylaşılır. Almak isteyen alır, almak istemeyen almaz. Her ürünün bir müşterisi vardır. Eğer ürün iyi mi diye sorgulayacaklarsa başka bir bölümde başka bir konu başlatması lazım.

Aynen öyle hocam. Mesela birisi biraz indirim bekliyor olabilir ve şu anda bu fiyata düşmesini bekleyenler olabilir ve vardırda illaki. Bende gözlük alacaktım ve bu modelleri takip ediyordum daha çok. Bu fiyata düştüğünü görünce 1 tane aldım. Dedim millette faydalansın ama kötü etmişiz onu anladım. İyilikte yapsan yaranılmıyor çoğu kişiye.

Hayırlı olsun hocam. İyilik yap denize at demişler...

Geri
Yukarı