Razer aktivasyon kodu alınan kulaklık iade edilebilir mi?

forzen

Centipat
Daha fazla  
Kulaklığı aldım, hoşuma gitti. Razer sitesinden aktivasyon kodu alıp kaydettim ama uzun kullanımda rahatsız etti ve başımı ağrıttı. Kulaklığı iade etme şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı aldım, hoşuma gitti. Razer sitesinden aktivasyon kodu alıp kaydettim ama uzun kullanımda rahatsız etti ve başımı ağrıttı. Kulaklığı iade etme şansım var mı?

Belki durmu belirterek 2. Elden satabilirsiniz ama iade pek mümkün değil gibi hocam siz yine deneyin şansınızı durumu snlatin belki bir şeyler yapabilirler.

Hocam eğer Blackshark v2 x kullanıyorsan; Ben de aynısını yaşadım. Bu gece kulaklığa bir şey sıkıştırıp öyle bırak, biraz esnesin. Zaten bir hafta sonra falan oh be diyorsun.

Ürünü tüm içeriğiyle iade etmen gerektiği için hayır, edemezsin.

:/

Hocam eğer BlackShark V2 X kullanıyorsan; ben de aynısını yaşadım. Bu gece kulaklığa bir şey sıkıştırıp öyle bırak, biraz esnesin. Zaten bir hafta sonra falan oh be diyorsun.

Barracuda X kullanıyorum.

Belki durmu belirterek 2. elden satabilirsiniz ama iade pek mümkün değil gibi hocam siz yine deneyin şansınızı durumu snlatin belki bir şeyler yapabilirler.

İade kabul edilirse daha sonra herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

Paketi açılan kulaklık iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Kaldı ki sen açmakla kalmamış uzun kullanım yapmışsın.

Paketi açılan kulaklık iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Kaldı ki sen açmakla kalmamış uzun kullanım yapmışsın.

Daha geleli 1 gün oldu yani uzun kullanım derken 2 3 saatlik bir kullanımdan bahsettim:D.

Bir de daha önce kulaklık iade etmiştim.

Geri
Yukarı