Razer Barracuda Pro dongle eşleşmiyor

holylight1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 gün önce bilgisayarımda Synapse güncelleme uyarısı verip verip duruyordu, dedim ki şu sorunu bir çözeyim artık güncellemeye girdim ve %90 da hata falan verdi ve sonrasında bilgisayarım kulaklığımın donglesini asla görmemeye başladı. Telefonuma taktım telefonumda maalesef okumuyor. Bluetooth özelliği çalışıyor ama dongle koptu Firmware yükleme yapabilsem muhtemelen düzelecek. Ama o da yüklenmiyor. Arkadaşlar bilen birinin yardımcı olması. Lazım 8000 TL kulaklık. Canımı yakıyor.

Dosya Ekleri

• ff.png
    ff.png
    20,1 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba, 2 gün önce bilgisayarımda Synapse güncelleme uyarısı verip verip duruyordu, dedim ki şu sorunu bir çözeyim artık güncellemeye girdim ve %90 da hata falan verdi ve sonrasında bilgisayarım kulaklığımın donglesini asla görmemeye başladı. Telefonuma taktım telefonumda maalesef okumuyor. Bluetooth özelliği çalışıyor ama dongle koptu Firmware yükleme yapabilsem muhtemelen düzelecek. Ama o da yüklenmiyor. Arkadaşlar bilen birinin yardımcı olması. Lazım 8000 TL kulaklık. Canımı yakıyor.

Kablolu şekilde bağlayıp güncellemeyi yapabilirsiniz.

İnternette araştırmadığım yer kalmadı herkesin kulaklık çöp olmuş asıl soru güncelleme yaptığım için mi oldu başka bir şeyden mi? Bilgisayarı Windows 11 yaptım olmadı geri 10'a çevirdim olmadı gittim sıfırladım gene olmadı.

8 bin TL'lik kulaklık bir de böyle olmaması lazım. İade etme şansın varsa iade et bence.

Bende de benzer sorun var bazen USB alıcısını görmüyor sadece Bluetooth'dan bağlantı yapıyor. Çıkarıp takınca düzeliyor.

Geri
Yukarı