Razer Barracuda Wireless X vs HyperX Cloud Core Wireless

Kenan Irmak

Decapat
Herkese selam. Bu iki kulaklık arasında kaldım. Önceliğim ergonomik yapı, ses ve mikrofon kalitesi. Tabii ki kablosuz oldukları için üstün bir mikrofon ses seviyesi beklemiyorum. Fikirleriniz benim için değerli teşekkür ederim. Razer Barracuda Wireless X vs HyperX Cloud Core Wireless

Herkese selam. Bu iki kulaklık arasında kaldım. Önceliğim ergonomik yapı, ses ve mikrofon kalitesi. Tabii ki kablosuz oldukları için üstün bir mikrofon ses seviyesi beklemiyorum. Fikirleriniz benim için değerli teşekkür ederim. Razer Barracuda Wireless X vs HyperX Cloud Core Wireless
Barracuda kullanmış birisi olarak Cloud tercih ederdim. Barracuda güzel cihaz tabi ama çoklu platform gibi özellikler kullanılmayacaksa bazı kullanıcılar için fazla kazlıyor. Bir de 2022 modelini mi alacaksınız 2021 mi?

Barracuda kullanmış birisi olarak Cloud tercih ederdim. Barracuda güzel cihaz tabii ama çoklu platform gibi özellikler kullanılmayacaksa bazı kullanıcılar için fazla kazlıyor. Bir de 2022 modelini mi alacaksınız 2021 mi?

2021 Bluetooth suz modelini alacağım. HyperX tarafında araştırmalar izlenimimde dip ses olduğu söyleniyor. İkisinin arasında çok kaldım.

2021 Bluetooth suz modelini alacağım. HyperX tarafında araştırmalar izlenimimde dip ses olduğu söyleniyor. İkisinin arasında çok kaldım.
Barracuda X 2021'de dip ses vardı. Çok derinden geliyordu ama duymak için biraz dikkatli dinlemeniz lazımdı. Bu fiyat bandında çoğu kulaklıkta dip ses var. Biraz şans işi gerçi. Belki bendeki bozuktur.

HyperX'i kullandınızmı dip ses var mıydı onda da.
Ben kullanmadım. Barracuda X yerine yapı kalitesi vs. olarak tercih ederdim.
Cloud Core'un dip sesi hakkında duyum almıştım. Bence araştırmaya devam edin.

Hocam bu arada siz de G435 yok muydu? PP bir yerden tanıdık geldi.

Son düzenleme:
Ben kullanmadım. Barracuda X yerine yapı kalitesi vs. olarak tercih ederdim.
Cloud Core'un dip sesi hakkında duyum almıştım. Bence araştırmaya devam edin.

Hocam bu arada siz de G435 yok muydu? Pp bir yerden tanıdık geldi.

Hayır karıştırdınız herhalde. Lafı gelmişken G435 de inceledim mikrofonu bayağı kötüymüş. Sanırım Razer alacağım. Siz ne kadar süre Razer kullandınız.

Geri
Yukarı