Razer Barracuda X (2021) için uygulama önerisi

Wortrath

Centipat
Daha fazla  
Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere Barracuda X cihazım için bir uygulama arıyorum. THX spatial alırsam Amerika üzerinden almamın bir yolu var mıdır? %50 indirim kuponu var da. Onun haricinde hangi uygulamayı kullanmamı tavsiye edersiniz?

Uygulamada veya internette özel ayarlanmış EQ ayarı bulamadım.
Uygulamaya Barracuda X'i tanımlaman gerekiyor. Equalizer APO da indir. Sonrasında Equalizer APO'yu çalıştırdığında karşına sekme gelecek. Oradan Barracuda X'i seçeceksin. Daha sonra bilgisayarını yeniden başlatmanı isteyecek. Yeniden başlattıktan sonra Peace EQ kullanıma hazır. Daha sonra Peace EQ'ya girip Auto EQ butonuna tıklayacaksın.

1684325538152.png

Daha sonra açılan menüde kulaklığını seçeceksin.

1684325578296.png

Masaüstüne Not Defteri oluşturup sağda bulunan metni bu not defterinin içine at. Daha sonra Peace EQ menüsüne dön. İçeri aktar butonuna tıkla.

1684325667344.png

Masaüstündeki not defterini seç ve işlem tamam.

Eğer yüksek ses kullanmayı seviyorsan, yukarıda bulunan Ön Kuvvetlendirme değerini 0 dB yapabilirsin.

Uygulamaya Barracuda X'i tanımlaman gerekiyor. Equalizer APO da indir. Sonrasında Equalizer APO'yu çalıştırdığında karşına sekme gelecek. Oradan Barracuda X'i seçeceksin. Daha sonra bilgisayarını yeniden başlatmanı isteyecek. Yeniden başlattıktan sonra Peace EQ kullanıma hazır. Daha sonra Peace EQ'ya girip Auto EQ butonuna tıklayacaksın.

Eki Görüntüle 1782215

Daha sonra açılan menüde kulaklığını seçeceksin.

Eki Görüntüle 1782216

Masaüstüne Not Defteri oluşturup sağda bulunan metni bu not defterinin içine at. Daha sonra Peace EQ menüsüne dön. İçeri aktar butonuna tıkla.

Eki Görüntüle 1782220

Masaüstündeki not defterini seç ve işlem tamam.

Eğer yüksek ses kullanmayı seviyorsan, yukarıda bulunan Ön Kuvvetlendirme değerini 0 dB yapabilirsin.
Importladığımda hiçbir şey değişmiyor hocam, neden?

SS atar mısın?
Hallettim hocam, not defterinin ismini değiştirince düzeldi.

@BerkayZ87 Hocam güzel bir ayar var Barracuda X için lakin mikrofonu çok kötü yapıyor, mikrofon için başka bir preset veya hiçbir preset kullanmama gibi bir şansımız olur mu, her şey için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hallettim hocam, not defterinin ismini değiştirince düzeldi.

@BerkayZ87 Hocam güzel bir ayar var Barracuda X için lakin mikrofonu çok kötü yapıyor, mikrofon için başka bir preset veya hiçbir preset kullanmama gibi bir şansımız olur mu, her şey için teşekkür ederim.
Mikrofonu Peace EQ'ya tanitman gerekmiyor, sadece hoparlor tanitsan yeter. Tanittiysan da mikrofonu secip Peace EQ'dan ON/OFF ayarini OFF yaparak mikrofonu iptal edebilirsin.

Geri
Yukarı