Razer Barracuda X vs Logitech G733

Badumein

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere uzun süredir Wireless kulaklık arayışındayım bilgisayarım için. Şu anda Razer Kraken Tournament Edition kullanmaktayım Razer'dan memnunum fakat Logitech G733 de aklımı çok çeliyor. Versus baktığımda Razer 84 puan Logitech 71 puan almış olarak görüyorum son çare buraya danışmak geldi. Sizin öneriniz ne olur Razer Barracuda X mi yoksa Logitech G733 mü olur?

Hangi oyun için soruyorsanız belli oyun yok bazen FPS bazen MMORPG oynuyorum.

Az önce başka bir arkadaşa daha yazdım 1700TL gibi daha uygun bir fiyata bulabilirsiniz 2022 modelini normalde 2200 TL civarındayken G733'ü bilmiyorum aradaki fiyat farına değer mi onu da bilemiyorum.

Az önce başka bir arkadaşa daha yazdım 1700TL gibi daha uygun bir fiyata bulabilirsiniz 2022 modelini normalde 2200 TL civarındayken G733'ü bilmiyorum aradaki fiyat farına değer mi onu da bilemiyorum.
Hocam siz ürünü pckolik sitesinden mi aldınız acaba? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Rica ederim hocam güle güle kullanın. 22'sinde mesai saatleri dışında satın aldım 25'inde elime ulaştı. Yalnız kulaklık yazılımı yok haberiniz olsun. Ben Dolby Atmos almayı tercih ettim.
Hocam ben PS5 için kullanacağım. PC ile çok aram yok. Basit hikâyeli oyunlar vs. Arada da telefon ile müzik, dizi falan. Sizce yine de almalı mıyım? Kutusundaki seri numarası falan ile THX 10$ diyorlardı. Ne bileyim gereksiz geldi benim kullanım tercihime göre. Yine de alınmalı mı size göre? @Slyferin

Hocam EQ ayarları gerekten ses kalitesini değiştiriyor benim kullanım deneyimime göre. 7.1 desteği önemli değil diyorsanız herhangi bir EQ uygulaması kullanarak ses kalitenizi artırabilirsiniz THX'e gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı