Razer Barracuda X vs SteelSeries Arctis 7 vs ASUS TUF G435

Yazdığınız 3 modeli de bizzat kullandım, Barracuda X açık ara en iyisi. 2022 versiyonunu alırsanız aynı zamanda Bluetooth kullanarak telefona veya başka cihazlara da bağlayabiliyorsunuz. Tek eksiği yazılım desteği yok. O konuda aralarında zaten en iyisi Arctis 7. SteelSeries'in acayip ileri seviye yazılım desteği var. Ama ben kulaklığı kafama takayım, ayar vs uğraşmayayım kafam rahat olsun diyorsanız kesinlikle Barracuda X tavsiye ederim. Ayrıca Arctis 7 ve G435 sabit bir yapıya sahip, yani kafanızın boyutuna göre ayarlama yapamıyorsunuz. Arctis serisinin defalarca kafamdan düştüğünü hatırlıyorum arkaya doğru yaslanırken vs.

Ek olarak Barracuda X'in adaptörü Type-C uçlu, yani telefon veya tabletinizde Type-C girişi varsa adaptörü takıp Bluetooth ile uğraşmadan da bağlayabiliyorsunuz. G435 ve Arctis 7 düz USB-A girişi kullanıyor adaptörlerinde.

Ayrıca Barracuda X'in pil ömrü diğerlerinin 2-3 katı. 2022 versiyonunu kullanıyorum, %100 şarj ile 50 küsür saat gidiyor şarjı. G435'in 15-16 saat diye biliyorum, Arctis 7 ise 20-24 saat arası diyor pil ömrü için.

Son olarak da Barracuda X'i dışarda kafanızda gezdirseniz sırıtmaz, mikrofonunu çıkardığınız zaman normal kulaklıklardan farkı kalmıyor görünüş olarak. O nedenle bir bakıma hem oyun amaçlı hem de dışarda, sporda vs. müzik dinleme amaçlı bir kulaklık almış oluyorsunuz.

Son düzenleme:
Yazdığınız 3 modeli de bizzat kullandım, Barracuda X açık ara en iyisi. 2022 versiyonunu alırsanız aynı zamanda Bluetooth kullanarak telefona veya başka cihazlara da bağlayabiliyorsunuz. Tek eksiği yazılım desteği yok. O konuda aralarında zaten en iyisi Arctis 7. SteelSeries'in acayip ileri seviye yazılım desteği var. Ama ben kulaklığı kafama takayım, ayar vs uğraşmayayım kafam rahat olsun diyorsanız kesinlikle Barracuda X tavsiye ederim. Ayrıca Arctis 7 ve G435 sabit bir yapıya sahip, yani kafanızın boyutuna göre ayarlama yapamıyorsunuz. Arctis serisinin defalarca kafamdan düştüğünü hatırlıyorum arkaya doğru yaslanırken vs.

Ek olarak Barracuda X'in adaptörü Type-C uçlu, yani telefon veya tabletinizde Type-C girişi varsa adaptörü takıp Bluetooth ile uğraşmadan da bağlayabiliyorsunuz. G435 ve Arctis 7 düz USB-A girişi kullanıyor adaptörlerinde.

Ayrıca Barracuda X'in pil ömrü diğerlerinin 2-3 katı. 2022 versiyonunu kullanıyorum, %100 şarj ile 50 küsur saat gidiyor şarjı. G435'in 15-16 saat diye biliyorum, Arctis 7 ise 20-24 saat arası diyor pil ömrü için.

Son olarak da Barracuda X'i dışarıda kafanızda gezdirseniz sırıtmaz, mikrofonunu çıkardığınız zaman normal kulaklıklardan farkı kalmıyor görünüş olarak. O nedenle bir bakıma hem oyun amaçlı hem de dışarıda, sporda vs. müzik dinleme amaçlı bir kulaklık almış oluyorsunuz.

Teşekkürler zaman ayırdığınız için bir sorum var bilgisayara kablosuz olarak bağlamak için USB adaptörü çıkıyor mu? Barracuda X modelinde

Teşekkürler zaman ayırdığınız için bir sorum var bilgisayara kablosuz olarak bağlamak için USB adaptörü çıkıyor mu? Barracuda X modelinde

Kutu içinden; çıkarıp takılabilen mikrofon, USB-C şarj kablosu, 3.5 mm jak kablosu, USB-C adaptörü ve kulaklığın kendisi çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı