Razer Barracuda X Wireless vs HyperX Cloud II

Bütçe
1600

OnurR0

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize selam dostlar!
1600TL civarı bir bütçem var ve hangi kulaklığı alacağıma karar veremedim.
HyperX Cloud II’nin yeni üretilenleri sıkıntılı diye duydum ne kadar doğru emin değilim?
Diğer bir seçenek ise Razer Barracuda X Wireless (kablosuz olması büyük bir + benim için)
Hangisini almalıyım? Ya da başka bir tavsiyeniz varsa söylerseniz çok müteşekkir olurum.

HyperX Cloud II'nin yeni üretilenleri sıkıntılı diye duydum ne kadar doğru emin değilim?
Diğer bir seçenek ise Razer Barracuda X Wireless (kablosuz olması büyük bir + benim için)
Hangisini almalıyım? Ya da başka bir tavsiyeniz varsa söylerseniz çok müteşekkir olurum.

Bunu alabilirsiniz bir süredir test için kullanıyorum Cloud 2 ile hemen hemen aynı bir ses kalitesi var ve hem kablosuz hem7.1 hem de fiyatı uygun. Cloud Alpha'nın aynısının marka basılmış hali olması rahatsız etmesze öneririm.

Hocam merhabalar.
HyperX Cloud II’nin yeni üretilenleri sıkıntılı diye duydum ne kadar doğru emin değilim?
yakın zamanda barracuda x 2022 modelini aldım itopyada 2100 küsürlü bir fiyatı vardı. İnanılmaz kullanışlı kablosuz istiyorsan. Ama bir önceki model ile arasında bayağı bir fark var RZ-03 model işe başlayan eski RZ-04 ile başlayan 2022 sürümü.

Bu fiyatta yeterli ses kalitesine sahip bir kulaklık arıyorsan rampage fury tercih edebilirsin. Eğer bluetooth bağlantısı, daha uzun pil ömrü ve daha kaliteli bir yapı istiyorsan, razer barracuda alabilirsin.

Ben size bildiklerimi aktarayım fikir vermek için. 2022 Model bazında.

Öncelikle Barracuda X daha çok günlük kullanıma uygun bir kulaklık. (Ben oyun için kullanıyorum, gayet yeterli performans veriyor)

Ses seviyesi çok fazla değil ama kalitesiz diyemem.

Yalıtım konusunda kulaklık en yüksek ses seviyesinde kafanızdayken dışarı ses veriyor, aklınızda olsun. Ama dışarının sesini kesme konusunda gayet başarılı denebilir.
Kulak padleri kumaş memory foam ve çok rahat, kulaklığın ağırlığı da fazla olmadığı için kullanımı konforlu.

Mikrofon boom microfon jak çıkar tak yapılabiliyor fakat dışarıda kullanırsanız görüşmelerde takmak çıkartmak absürd olabilir. Görüntü de hoş olmaz:)

Pil ömrü eski modeline göre 2 kat fazla 50 saate yakın. Ben günlük ortalama 6 7 saat kullandığımda 3 gün civarı gitti.
Çekim gücü gayet yeterli evin her yerinde bağlantı kopmadan kullanabiliyorum.

Bluetooth ve Wireless aynı anda bağlanıyor mesela pc ve telefon bağlıyken arama gelirse kulaklık sizi "incoming call' diyerek uyarıyor ve tek tuşa dokunarak direkt aramaya geçebiliyorsunuz. Arama bittiğinde ise tekrar pc sesini vermeye devam ediyor. (Muazzam kullanışlı)

Pc de EQ yazılımı yok sadece Surround 7.1 indirip etkinleştiriyorsunuz Razer sitesinden. Oyunlarda iş görüyor.

Aklıma gelenler bunlar. Sorunuz var ise başka cevaplayabilirim.

Arkadaşlar tüm yardımlarınız için teşekkürler cloud2 aldım.
Deneyimlerim:
-Kulaklık oyundaki en ince seslere kadar yakalıyor gerçekten adamı tam olarak nerde anlayabiliyorsunuz. Bundan önce Razer Kraken X 7.1 USB kullanıyordum aralarda dağlar kadar fark var bende eski kulaklığımı iyi sanıyordum.(Not: sesler başlarda garip geliyor ama 30dkya alışıyorsunuz)
-7.1 bana iyi geldi
-Mikrofonu biraz boğuk ama birkaç ayarla düzeltebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı