Çözüldü Razer Basilisk HyperSpeed X 2.4GHz takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Querencia

Hectopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F
Kingston hyperx fury black (2x8)
MSI GAMING GTX 1050Ti 4GB
120 GB WD SSD
1 TB Toshiba HDD
Meslek
Otomotiv teknikeri
Yemin ederim kıracağım fareyi, pilini yeni değiştim Duracell taktım ancak sorun hâlâ düzelmedi. Oyun oynarken falan mouse sürekli takılıyor, belki çekmiyordur diye alıcısını kasanın ön tarafına koydum yine aynı. Sadece oyunlarda değil normal masaüstünde gezinirken de takılıyor.
Mouse model: Razer Basilisk X HyperSpeed.

Çözüm
Kanal yazan ayarı değişdirerek deneyin.

Wi-Fi analyzer programı ile laptoptan girip Wi-Fi'nin 1. kanalda olduğunu gördüm ve seçeneği "otomatik" ayarından 13. kanala çektim. Çevredeki kablosuz bağlantılar da 1-3-6-8-10 kanallarını kullanıyorlar, aradaki en uzak mesafe 13. kanal olduğu için onu tercih ettim. Şu an sorun çözüldü gibi. İlerleyen zamanlarda bakacağım.
Oda mantıklı. Benim de aklımdan çıkmış.

Hocam modem arayüzüne erişe biliyor musunuz?
Hangi ayarı değiştirmem gerekiyor?
Ekran görüntüsü 2023-06-02 220331.png

Kanal yazan ayarı değişdirerek deneyin.

Wi-Fi analyzer programı ile laptoptan girip Wi-Fi'nin 1. kanalda olduğunu gördüm ve seçeneği "otomatik" ayarından 13. kanala çektim. Çevredeki kablosuz bağlantılar da 1-3-6-8-10 kanallarını kullanıyorlar, aradaki en uzak mesafe 13. kanal olduğu için onu tercih ettim. Şu an sorun çözüldü gibi. İlerleyen zamanlarda bakacağım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı