Elektronik Razer Basilisk V2 Hypershift 369TL

Aynı ürünü kullanıyorum ve bu fiyata bu ürün bedava.
Memnun musun hocam ? Ekteki mouseyi kullanıyorum ve baş parmağın altındaki tuşu dpi lock olarak kullanıyorum. Elim bayağı alıştı bu şekilli mouseye. Almayı düşünüyorum deneyimlerini paylaşır mısın?
1658892363681.png

Memnun musun hocam ? Ekteki mouseyi kullanıyorum ve baş parmağın altındaki tuşu dpi lock olarak kullanıyorum. Elim bayağı alıştı bu şekilli mouseye. Almayı düşünüyorum deneyimlerini paylaşır mısın?
Fazlasıyla memnunum gerek pil ömrü gerek ergonomik tasarımı bayağı hoşuma gitti. Dokusundan dolayı çok kirleneceğini düşünmüştüm ancak leke tutmuyor tutsa bile ıslak mendille silince hemen geçiyor. Teknik anlamda da fazlasıyla memnunum sanırım hayatımda kullandığım en kaliteli fare oluyor.

Fazlasıyla memnunum gerek pil ömrü gerek ergonomik tasarımı bayağı hoşuma gitti. Dokusundan dolayı çok kirleneceğini düşünmüştüm ancak leke tutmuyor tutsa bile ıslak mendille silince hemen geçiyor. Teknik anlamda da fazlasıyla memnunum sanırım hayatımda kullandığım en kaliteli fare oluyor.
Gecikmede çok fark olur mu hocam? Ve aradaki farka değer mi ?

Gecikmede çok fark olur mu hocam? Ve aradaki farka değer mi ?
Hocam ne gecikmesi Bluetooth bağlantısı yapmıyorsunuz. Evet Bluetooth bağlantı özelliği de var ben kullanmadım ancak onda gecikme oluyormuş. Ama 2.4 GHz bağlantıda gecikme gibi bir şey yok varsa bile gözle görülür anlamda yok.
Aynı ürünü Lemur da tanıtmıştı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteden de aşağıya inip (sol taraftaki mouse) Click Latency testine bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı