Razer Basilisk v2 Synapse açılmıyor

Neleda

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F, Asus Prime x670-P-CSM, İnno3D 4070 Super, Lexar ARES RGB 32 GB (2x16) 6000 MHz CL30, Netac N930E 1 TB, XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Selamlar. Razer Basilisk v2 satın aldım. Usb girişine takında oto programı yükledi. Lakin synapse programı açılmıyor. Razera kaydolunca çıkan ayarlar ekranı hariç synapse açılmıyor. Silip tekrar yüklemeyi felen denedim ama olmadı. Windows 8.1 kullanıyorum.

Böyle bir açıklamaları var.

Bir de bunu indirmeyi dene.
Çalışmadı yine. Tüm razer dosyalarını kaldırıp kurmuştum.

Sizce format atmama değecek kadar çok işime yarar mı synapse ?

Son düzenleme:
Çalışmadı yine. Tüm Razer dosyalarını kaldırıp kurmuştum.

Sizce format atmama değecek kadar çok işime yarar mı Synapse?

Burada yazılana göre yeni çıkan cihazlara destek 2021'de kesilecek diyor. Sonra mevcut cihazlara destek 2023'e kadar devam edecek diyor.
Anladığım kadarıyla aldığın mouse yeni bir ürün ve Synapse'te bu ürün eski işletim sistemleri için uyumlu değil.
İki seçenek kalıyor, ya linkte aşağıda destek birimi var iletişme geç ya da Windows 10 veya 11 kullanman gerekecek. Razer kullanan biri olarak bunu anlıyorum.

Burada yazılana göre yeni çıkan cihazlara destek 2021'de kesilecek diyor. Sonra mevcut cihazlara destek 2023'e kadar devam edecek diyor.
Anladığım kadarıyla aldığın mouse yeni bir ürün ve Synapse'te bu ürün eski işletim sistemleri için uyumlu değil.
İki seçenek kalıyor, ya linkte aşağıda destek birimi var iletişme geç ya da Windows 10 veya 11 kullanman gerekecek. Razer kullanan biri olarak bunu anlıyorum.
W10 daha önce yükledim fazla yavaş kalıyor ve yüklesem bile hala çalışmama ihtimali var. Ne saçma iş yav böyle olacağını bilsem logitech alırdım :/.

Yeni konular

Geri
Yukarı