Razer Basilisk v2 vs. Razer Mamba Elite

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Merhabalar arkadaşlar. Şu an kullanmış olduğum Logitech MX518'i değiştirmeyi düşünüyorum. İstediğim farenin Razer olmasını istiyorum çünkü daha önceden DeathAdder Elite kullandım ve klavyem de Razer. Yani farklı bir marka alarak bilgisayara ekstradan bir program eklemek istemiyorum. Kafamda Razer Basilisk V2 ve Razer Mamba Elite var. İki farenin de özelliklerini altta yazacağım. El boyutum olarak ise normal bir insana göre çok büyük bir elim var. Yani gerçekten büyük şu anda kullandığım MX518 bile elime bir tık küçük geliyor. Ama bundan büyük fare olmadığını da biliyorum. Bu fareler arasında Basilisk v2'de Razer'in mükemmel sensörü, ayarlanabilir scroll tuşu ve 11 tuş var ama RGB yok ki RGB benim için şart değil. Mamba Elite ise sensörde daha geride ancak etkileyici bir RGB'si var. RGB umrumda olmadığı için şu an için Basilisk V2 düşünüyorum ancak yine de sizlere sormam gerekiyor. Bugüne kadar ne alırsam hep sizlerden yardım aldım. Basilisk V2 kullanıcıları memnun mu? Kronik bir sorunu var mı, ve boyutu sizce beni çok rahatsız eder mi? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Basilisk v2:
20000 DPI.
650 IPS.
50G.
11 adet tuş.
Optik fare anahtarları.
130 mm X 60 mm X 42 mm.

Mamba Elite:
16000 DPI.
450 IPS.
50G.
9 adet tuş.