Razer Viper vs Basilisk vs Mamba Elite

Murat Yiğit

Centipat
Arkadaşlar uzun bir süredir Razer Mamba kullanmaktayım. Ama Razer Synapse 3 bu mouse için artık uygun değil. Ama şu an kullandığım sistemdeki diğer ekipmanlarım Synapse 3 kullanmakta ve bu mouse ile ilgili herhangi bir ayarlama yapamamaktayım. Sizce Razer Mamba Elite mi, Viper mı, yoksa Basilisk X Hyperspeed mi almalıyım? Desteğinizi bekliyorum. Teşekkürler. Ürünlerin fiyat listelerini soracak olursanız:
  • Razer Mamba Elite = 600₺
  • Razer Viper = 600₺
  • Razer Basilisk X Hyperspeed =520₺
Fiyat limiti maksimum 800₺'dir, alternatif olarak mouse önerileriniz varsa da beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Viper donanım açısından (sensör/kablo/switch/hafiflik) Mamba'nın biraz önünde. Fakat Mamba Elite de iyi bir fare. Basilisk Hyperspeed ise fiyatı açısından oldukça iyi. Fakat Orijinal Basilisk üzerinde mevcut olan RGB, üçüncü yan tuş, sertliği ayarlanabilir tekerlek ve tekerlek üzerindeki iki tuş mevcut değil. Ek olarak kablolu şarj özelliği de mevcut değil. Dönüştürücü ile AAA veya AA pil ile kullanmak zorundasınız. Bu özellikler dışında oldukça iyi.

Şu an biraz daha bekleyin. Razer Deathadder V2, Basilisk V2 piyasaya girmek üzere. 600tl civarında fiyata sahip olacaklar.

listeye basilisk x hyperspeed koymuşsunuz 520 tl fazla o fare için piyasada 350tl n11 de şuan. Eğer ledli farelerden hoşlanmıyorsan kuponla 325tl ye alınabilecek en iyi kablosuz fare diyebilirim.

Basilisk Hyperspeed fiyatı 325-350 arasında doğru. Yaklaşık 1,5 2 aydır iş bilgisayarımda kullanıyorum. 2.4ghz bağlantı ile 2300mah Energizer şarjlı pili henüz bitiremedim. Malzeme kalitesinden oldukça memnunum. Ama keşke fare tekerleğinde yer alan sağ-sol tuşları da yer alsaydı diyorum.
Fiyatına göre oldukça iyi bence.
Basilisk Hyperspeed Mamba Elite/Naga Trinity/Lancehead Tournament/Basilisk ile aynı sensörü kullanıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı