Razer Basilisk V3 alınır mı?

Bütçe
1800

sadece1eren

Hectopat
Genellikle günlük kullanım rastgele oyunlar arada CS Valorant atacak güzel mouse arıyorum bu mouse sizce alınır mı?
Alınmazsa neden alınmaz ve başka öneriniz var mı? Maksimum bütçem 1800 TL.

Bende var çok iyi bir mouse. Tavsiye ederim.

Genellikle günlük kullanım rastgele oyunlar arada CS Valorant atacak güzel mouse arıyorum bu mouse sizce alınır mı?
Alınmazsa neden alınmaz ve başka öneriniz var mı? Maksimum bütçem 1800 TL.

Görüntüsü pek önemli değilse DeathAdder V3 öneririm.

Ağır, kablolu bir fareye 1700 TL verilmez. Palm tutuyorsan, büyük fare istiyorsan DeathAdder V2 Pro bak.

Görüntüsü pek önemli değilse DeathAdder V3 öneririm.

Aralarındaki fark nedir hocam?

Ağır, kablolu bir fareye 1700 TL verilmez. Palm tutuyorsan, büyük fare istiyorsan DeathAdder V2 Pro bak.

Kablosuz olursa gecikme olur diye korkuyorum hocam hiç onceden kablosuz kullanmamıştım. Gecikme olur mu? Ve daha mı kaliteli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarındaki fark nedir hocam?

Kablosuz olursa gecikme olur diye korkuyorum hocam hiç onceden kablosuz kullanmamıştım. Gecikme olur mu? Ve daha mı kaliteli?

Artık yeni kablosuz fareler kablolu farelerden daha hızlı. DeathAdder V2 Pro'da gecikme yaşamazsın. Gecikme yaşaman için 500-600 TL'lik kalitesiz kablosuz oyuncu faresi kullanman gerek.

Artık yeni kablosuz fareler kablolu farelerden daha hızlı. DeathAdder V2 Pro'da gecikme yaşamazsın. Gecikme yaşaman için 500-600 TL'lik kalitesiz kablosuz oyuncu faresi kullanman gerek.

Bu verdiğiniz öneri aklıma yattı hocam sağ olun önerdiğiniz alacağım sanırım.

Bir de V3 kablolu da önerir misiniz? Aynı fiyatalar neredeyse.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı