Razer Basilisk V3 alınır mı?

Bütçe
80€

tiahnetio

Femtopat
Daha fazla  
Amcamın Hollandalı bir arkadaşı buraya belirli bir süre kalmaya geldi.
Ve bir hafta önce bana doğum günümü sormuştu ben de söyledim ve dedi ki "Sen bana yıl başında kart yolla ben de sana istediğin hediyeyi alacağım" işte 1 hafta gibi bir süre geçti ve bugün istediğim hediyeyi ona göndermemi istedi. Ben de hediye için ne kadar ödeyebilirsin dedim o da düşünüp 80 euro dedi. Benim de ekipmanlardan farem çok kötü olduğu için daha önceden seçtiğim Razer Basilisk V3 modelini ona Amazon'dan yolladım. Linki de şudur: https://www.amazon.com.tr/Razer-RZ01-04000100-R3M1-Basilisk-Kablolu-Özelleştirilebilir/dp/B097F8H1MC/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8
El ölçümü bilmiyorum fakat tutuş şeklim fingertip. Sizce bu mouse iyi bir seçim mi? (Bu arada klavye olarak Razer Blackwidow V3 kullanıyorum. Ve uyumlu olmaları güzel.)

Fiyatı çok uygun, alınır. Tutuş hakkında bilgim yok.

Ve bir hafta önce bana doğum günümü sormuştu ben de söyledim ve dedi ki "Sen bana yıl başında kart yolla ben de sana istediğin hediyeyi alacağım" işte 1 hafta gibi bir süre geçti ve bugün istediğim hediyeyi ona göndermemi istedi. Ben de hediye için ne kadar ödeyebilirsin dedim o da düşünüp 80 euro dedi. Benim de ekipmanlardan farem çok kötü olduğu için daha önceden seçtiğim Razer Basilisk V3 modelini ona Amazon'dan yolladım. Linki de şudur: https://www.amazon.com.tr/Razer-RZ01-04000100-R3M1-Basilisk-Kablolu-Özelleştirilebilir/dp/B097F8H1MC/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8
El ölçümü bilmiyorum fakat tutuş şeklim fingertip. Sizce bu mouse iyi bir seçim mi? (Bu arada klavye olarak Razer Blackwidow V3 kullanıyorum. Ve uyumlu olmaları güzel.)
Razer manyağı isen
80 Euro yaklaşık 1500 TL yapıyor.

Hocam mouse hariç diğer ekipmanlar razer olduğu ve uygulamasını vs. beğendiğim için daha çok ön planda tutuyorum ama steelseries gibi markalar da olabilir.
Mouse hakkında ise mouse kablosuz (kablolu istiyorum) ve görünüş açısından Viper Mini'den farksız gözüküyor.

Hocam mouse hariç diğer ekipmanlar razer olduğu ve uygulamasını vs. beğendiğim için daha çok ön planda tutuyorum ama steelseries gibi markalar da olabilir.
Mouse hakkında ise mouse kablosuz (kablolu istiyorum) ve görünüş açısından Viper Mini'den farksız gözüküyor.
Sensörleri falan biraz daha iyi. Neden kablolu istediğini sorabilirmiyim?

Basilisk V3'ü denemiştim. Palm grip için daha uygun, fingertip için pek uygun gelmedi bana.

Kablosuz istemediğini söylemişsin fakat bu mouse kablolu da kullanılıyor. Bu sebeple iletiyorum. Bu aralar beğendiğim ve almayı planladığım mouse.

Son düzenleme:
Kablolu istemediğini söylemişsin fakat bu mouse kablolu da kullanılıyor. Bu sebeple iletiyorum. Bu aralar beğendiğim ve almayı planladığım mouse.

Hocam bütçeyi bayağı aşıyor ama bilgi için teşekkürler.

Rival 5 var. G203 Lightspeed var. Ben G203 Lightspeed kullanıyorum 1 yıldır. Fingertip için G203 çok iyi bir mouse.

FPS tarzı oyunlar için alıcam o yüzden gecikme olsun istemiyorum ve oyun ortasında şarjı bitsin de istemiyorum hocam.
Gecikme olmaz. Kaliteli markalarda gecikme olmaz. Neredeyse bütün e spor oyuncuları kablosuz mouse ile oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı