Razer Basilisk V3 orijinal midir?

Bütçe
1000 TL
@Elio Talvinen @Aksmaaa ürün elime bugün ulaştı ve Mamba Elite faresinden bu Basilisk V3 faresine geçiş yaptım. Geçişimin sebebi Mamba Elite çift tıklama ve sağ Click teklemesi yapıyordu 3 yıldır kullanıyordum ve sürekli yanımda taşıdığım için artık hasar almıştı. Umarım geçişime değmiştir. Teknolojik karşılaştırmada Basilisk V3 Mamba Elite'i tokatlıyor fakat Mamba Elite sanki bana bir tık daha ele güzel oturan okkalı bir fare gibi geldi. Basilisk biraz daha narin minik geldi. Sizin görüşleriniz nedir 1-2 aydır kullandığınızı varsayıyorum.

@Elio Talvinen @Aksmaaa ürün elime bugün ulaştı ve Mamba Elite faresinden bu Basilisk V3 faresine geçiş yaptım. Geçişimin sebebi Mamba Elite çift tıklama ve sağ Click teklemesi yapıyordu 3 yıldır kullanıyordum ve sürekli yanımda taşıdığım için artık hasar almıştı. Umarım geçişime değmiştir. Teknolojik karşılaştırmada Basilisk V3 Mamba Elite'i tokatlıyor fakat Mamba Elite sanki bana bir tık daha ele güzel oturan okkalı bir fare gibi geldi. Basilisk biraz daha narin minik geldi. Sizin görüşleriniz nedir 1-2 aydır kullandığınızı varsayıyorum.
Mamba Elite kullanmadım ama Razer'ın en iyi farelerinden biri olduğunu biliyorum. Basilisk V3'de ise iç donanımı muhteşem, ışıklandırma güzel. Ancak malzeme kalitesi bana bir tık daha iyi olabilirmiş gibi geliyor, yan kauçuklar falan hoş, alttaki kayma bantları (ismini unuttum) gayet iyi. Fakat farenin üst kısmı kalitesiz hissettiriyor, şu parlak kısımlarda öyle. Ucuz hissiyatı yok fakat bu fareden daha iyisini beklerim. Ayrıca şu farenin sonsuz kaydırma düğmesi bana pek sağlam gelmedi, Apple'ın eski tuşlarındaki gibi sistem kapalıyken ona basıp tekerleği aktif edemiyorsunuz, düşüncesi güzel ancak bu tuş bozulacak gibi.

Ek not: o tuşun üzerine çay döktüm, 2 hafta yapışık kaldı. Şu an bir sorun yok fakat basarken hala çat çut yapıyor. Sorun benim yüzümden olmuş olabilir yani.

Sizin tutuşunuza göre değişir hocam fare benim elime tam oturuyor FPS oyunlarında sıkıntı çıkarır diyordum ancak herhangi bir sıkıntı da çıkarmıyor hatta daha iyi vuruyorum eski mouseum biraz hafif olduğu için onda bazen fazla dönebiliyordum bu da sorun olmadı yani mouse bence güzel uzun bir süre götürür.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı