Razer Basilisk X HyperSpeed alınır mı?

Bütçe
500
Nereden baktın bilmiyorum ama aradaki fiyat farkı 1500TL falan değil, 600TL.

Bu 600TL'lik farka daha iyi bir sensör, daha konforlu bir kullanım ve daha iyi skatezler dahil.
Paylaştığı 2 linki karşılaştırdım, fakat 600TL ise belki değebilir, ama 1100TL'lik bir mouseye ihtiyaç duyacağını sanmam.

Paylaştığı 2 linki karşılaştırdım, fakat 600TL ise belki değebilir, ama 1100TL'lik bir mouseye ihtiyaç duyacağını sanmam.

İhtiyaç konusu kişiden kişiye değişir. İmkanı olan ihtiyacının daha yüksek bir şey olduğuna inandırır kendini. Yoksa milyonluk arabalar ve milyar dolarlık yatlar satılamazdı dünya üzerinde. Psikolojik bir durum bu.

İhtiyaç konusu kişiden kişiye değişir. İmkanı olan ihtiyacının daha yüksek bir şey olduğuna inandırır kendini. Yoksa milyonluk arabalar ve milyar dolarlık yatlar satılamazdı dünya üzerinde. Psikolojik bir durum bu.
Sanırım haklısınız, parası olan alabiliyor.

Yeni başlık açmıştım ama kimse yazmadı. 800-1500 lira arasında alınabilecek daha iyileri var mı diye sormuştum. @Niizy

Yeni başlık açmıştım ama kimse yazmadı. 800-1500 lira arasında alınabilecek daha iyileri var mı diye sormuştum. @Niizy

Uzun zamandır fiyatları takip etmiyorum fakat kablosuz Mouse'lar da çok çok hafif gecikme oluyor eğer kablosuz almak istiyorsanız kesinlikle alın ama illa kablosuz olması gerekmiyorsa kablolu da düşünebilirsiniz bir de sensörlere çok kafa yormayın en az 40G 400IPS (belki daha az olup güzel calisanda vardır) yetecektir, farenin kalitesi, tutus tarzı, makro, tuş sayisi, kaliteli servise sahip bir marka olması gibi etkenler de önemlidir.(tabii sensör de önemli eğer 50G 650IPS sensör varsa o mouse sizin için daha iyi olabilir.)

Logitech G serisi fare hiç kullandınız mı? Razer'ın malzeme kalitesi aynı mı? @Niizy
Yok hiç kullanmadım.

A
Logitech G serisi fare hiç kullandınız mı? Razer'ın malzeme kalitesi aynı mı? @Niizy
Arkadaşımda vardı senelerce kullandı. Razer fena değil yeterince kaliteli.

Bir detay daha ekleyeyim pilleri 30 kat güçlü Duracell pil mıydı neydi onu kullanın aylardır daha paketin 3. pilini yeni bitirdim diğer piller hemen bitiyor.

Geri
Yukarı