Razer Basilisk X HyperSpeed alınır mı?

Bütçe
500
Daha önceki hafta yaşadığım sorunlardan dolayı iade ettim almanı önermem bazı tıklama problemleri yaşıyordum birde yanlarındaki kauçuklar çok kolay kirleniyor temizlemeye çalıştığında çok kolay hasar alıyor.

Daha önceki hafta yaşadığım sorunlardan dolayı iade ettim almanı önermem bazı tıklama problemleri yaşıyordum birde yanlarındaki kauçuklar çok kolay kirleniyor temizlemeye çalıştığında çok kolay hasar alıyor.

Hem sizin gibi sorun yaşayanlar, hem de aylardır kullanmasına rağmen hiçbir sorun yaşamayanlar var. Biraz şans işi sanırım. 14 gün içinde memnun kalmazsam iade ederim ben de. Teşekkür ederim uyarınız için.

Bir süredir kullanıyorum, henüz bu sorunla karşılaşmadım. Fakat bu modelin sağ tuşunda sorun yaşayan çok kişi var.
Size zahmet farenin bir fotoğrafını atar mısınız ? Sağ tık ile farenin gövdesi arasında ne kadar boşluk var merak ettim, bende çok az.
Bir süredir kullanıyorum, henüz bu sorunla karşılaşmadım. Fakat bu modelin sağ tuşunda sorun yaşayan çok kişi var.
Daha yeni aldım bugün geldi, acaba ben mi bozdum onu merak ediyorum.

Son düzenleme:
Size zahmet farenin bir fotoğrafını atar mısınız ? Sağ tık ile farenin gövdesi arasında ne kadar boşluk var merak ettim, bende çok az.

Daha yeni aldım bugün geldi, acaba ben mi bozdum onu merak ediyorum.

Sanıyorum ki şöyle bir fotoğraf istediniz;

IMG_20210610_004241.jpg

Bende bu şekilde. Yeni aldıysanız ürün değişimi veya iade isteyin.

Geri
Yukarı