Razer Basilisk X HyperSpeed mavi ışık yanıp sönüyor

BlueScreenSlayer

Hectopat
Kek günü
İyi günler, 1 seneye yakın bu fareye sahibim. Bugün CS:GO oynarken Bluetooth kapalı olduğu halde mavi ışık yanıp sönmeye başladı. Hiçbir yerde çözümü yok bilen var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20220509_014146.jpg
    IMG_20220509_014146.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı mousea sahibim, aldığıma pişmanım. Yandaki iki buton yapışkan ve scroll çalışmıyor. Herhangi bir şekilde hasar da almadı eşyalarıma temiz bakıyorum. Benzer problem Razer klavyemde de var. Bahsettiğin problemi ben de yaşadım ama sonrasında nasıl olduysa geçti. Pilini tak çıkar diyeceğim en kötü, ben bekleyince düzelmişti.

Aynı fareye sahibim, aldığıma pişmanım. Yandaki iki buton yapışkan ve scroll çalışmıyor. Herhangi bir şekilde hasar da almadı eşyalarıma temiz bakıyorum. Benzer problem Razer klavyemde de var. Bahsettiğin problemi ben de yaşadım ama sonrasında nasıl olduysa geçti. Pilini tak çıkar diyeceğim en kötü, ben bekleyince düzelmişti.

Bu mouse bende de var bende hiç memnun değilim özellikle FPS oyunları için iğrenç bir şey.

Şu an aynı mouse bende de var 4 aydır kullanıyorum hiçbir sorun ile karşılaşmadım. İstersen BT al sonra tekrar normale al belki düzelir.

Şu an aynı mouse bende de var 4 aydır kullanıyorum hiçbir sorun ile karşılaşmadım. İstersen BT al sonra tekrar normale al belki düzelir.
Hocam BT aldığım halde aynı ışık kontrol bile edemiyorum. Markette satılan 50 TL mouse bile daha çok iş görüyordu.
Arkadaşlar bu fareden gına geldi artık. Bana 400-600 liraya sağlam bir fare önerir misiniz? SteelSeries, Logitech falan sağlam bir şey olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı