Razer Basilisk X Hyperspeed uyku modundan çıkmıyor

overrman

Kilopat
Daha fazla  
Maus uyku moduna girince normalde herhangi bir tuşa basınca aktif olması gerekmiyor mu? Benim altta Bluetooth moduna çekip tekrar geri 2.4 ghz'ye almam gerekiyor.

Bu konu için kullanım klavuzuna bir bakmanı öneririm. Çünkü bazı tuşlara aynı anda belli süre basılınca falan bazı özellikler aktifleştirilip kapatılabiliyor. Ya da reset atabilirsin yine. Klavuzda belirtmiştir nasıl yapılacağını.

Bu konu için kullanım klavuzuna bir bakmanı öneririm. Çünkü bazı tuşlara aynı anda belli süre basılınca falan bazı özellikler aktifleştirilip kapatılabiliyor. Ya da reset atabilirsin yine. Klavuzda belirtmiştir nasıl yapılacağını.
Baktım fakat bununla ilgili bir bilgi yer almıyor maalesef. İnternetten baktım fakat yine herhangi bir şey bulamadım.

Öncelikle Razer yazılımını kurup farenin Firmware'ini güncelledin mi? Yeni güncellemeler ile bu sıkıntıyı çözmüşler diye okudum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada da 2 sene öncesinin konusu ama paylaşılan bir Firmware dosyası var ve bu güncelleme ile sorununun çözüldüğünü belirtmiş.

Ben de ancak bu kadar yardımcı olabiliyorum :(

Dosyayı indirmek istersen linke sağ tıklayıp farklı kaydet demen gerek. Ama güvence vermiyorum. Sorununu Razer müşteri hizmetlerine iletmen her zaman daha sağlıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı