Elektronik Razer Basilisk X HyperSpeed, Vodafone faturasına 52 TL x12 ay taksit ile 624 TL

Selamlar. Vodafone faturasına 12 ay boyunca 52 TL yansıtarak toplamda 624 TL'ye Razer Basilisk X HyperSpeed sahibi olabilirsiniz. Akakçe, diğer fiyat karşılaştırma siteler ve satış sitelerinin birçoğuna baktım, daha ucuzu yok.

Ürünün adı yanlış yazılmış, ona takılmayın.
Hocam ürün 2.el mi?

Almak isteyenler için güzel bir fırsat fakat fare kazulet gibi.
2. El mi bu fare?

DeathAdder V2 HyperSpeed kullanıyorum 1 ayı gecti her gün 4-5 saat PC kullanıyorum daha pili yarıya inmedi böyle giderse rahat iki ayı cıkaracak hem de tek kalem pille.

Pil olayına takılmayın bence daha avantajlı.

DeathAdder V2 HyperSpeed kullanıyorum 1 ayı gecti her gün 4-5 saat PC kullanıyorum daha pili yarıya inmedi böyle giderse rahat iki ayı cıkaracak hem de tek kalem pille.

Pil olayına takılmayın bence daha avantajlı.

Hocam bir şey sorabilir miyim?
Bu mouse illa taksit ile mi alınıyor? Direkt parayı 52x12 yerine 624TL olarak verebilir miyiz?

Selam. Vodafone faturasına 12 ay boyunca 52 TL yansıtarak toplamda 624 TL'ye Razer Basilisk X HyperSpeed sahibi olabilirsiniz. Akakçe, diğer fiyat karşılaştırma siteler ve satış sitelerinin birçoğuna baktım, daha ucuzu yok.

Ürünün adı yanlış yazılmış, ona takılmayın.

Hocam illa taksit ile mi alınıyor?
52x12 yerine 624TL olarak veremiyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@DTB hocam sallamadan önce bir zahmet fiyat geçmişine baksaydınız son bir yılda en düşük 700 TL görmüş bende 300 olduğunu hatırlıyorum ama 2 yıl olmuştur herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı