Çözüldü Razer BlackShark sağ taraftan ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Değişim isteyin bence. H610M-K D4 ile aynı kulaklığı kullanıyorum 2 hafta oldu sıkıntı yok. Sizinkiler sorunlu muhtemelen. Bence iade değil değişim istemelisin hocam. İade edeceğim dersen de SteelSeries Arctis Nova 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu tavsiye ederim.
Hocam telefona takıyorum hiç bir problem yok çok güzel veriyor sesi mikrofon da düzgünce çalışıyor ama işte bilgisayara takınca sıkıntı yaratıyor, sanırım ses kartı almam lazım harici.

Arkaya hoparlörümün kablolarını taktım öne de kulaklığımı taktım düzeldi garip bir şekilde.
Hocam aynısı bende de oldu jack girişini biraz döndürdüğümde düzelmişti
Olmadı.

Jax kablosunu biraz çıkarıyorum ses iki taraftan da geliyor ama mikrofondan ses vermiyor.

Telefona taktığımda hem mikrofon ve kulaklık düzgün çalışıyor ama bilgisayara taktığımda düzgün çalışmıyor.

Son düzenleme:
Evet.

Ve ses iğrenç geliyor, Cs'ye girdim adam ateş ediyor her taraftan ateş sesi geliyor ve çok dip bir ses geliyor suyun altından geliyor gibi geliyor yani. İade edeceğim sanırım, Kraken alacağım.
Hadi ya, kullanan çoğu kişi memnun acaba sende mi problem var? @GalaxySal450 hocam etiketliyorum siz bilgili birisine benziyorsunuz, rahatsız olmazsınız umarım.

Geri
Yukarı