Razer blackshark V2 7.1 USB ayarlarını yapma

TakoPlay

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Merhaba,
Satın aldığım kulaklık bugün elime ulaştı.
Razer blackshark V2 kulaklık + USB enhancer 7.1 Surround Gaming kulaklık.
Aldığım ürün. İlk inceleme orta seviye diye düşündüm. Tabii ki oyunlarda falan çehrem değişti o ayrı ama 1200 liralık bir ürün için yeterli performansı alabiliyor muyum bilemedim.

Öncelikle Synapse 3 için ekolayzır ve 7.1 ayarlarını yapamadım. Her şey varsayılan şekilde duruyor. Ne önerirsiniz siz nasıl kullanıyorsunuz?
Bir de mikrofon kalitesini beğenmedim. Discord'da arkadaşlar sesin çok derinden ve kısık geldiğini söylüyorlar.

Sizlerin de deneyimlerinizi öğrenmek istiyorum. Bu Synapse 3 için hangi ayarları kullandığınızı benimle de paylaşabilir misiniz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığınız oyuna göre değişir ama THX destekliyorsa eğer. THX kısmında Manual kısma tıklayıp oyunu ekleyin kısayolunu. Varsa Competitive modunu seçin. Sesleri oldukça tizleştiriyor ayak seslerini ön plana çıkarmak için. Ek olarak Sound Normalization ayarını açabilirsiniz oradaki ayar size kalmış ister 100'de ister 30-50 arası kullanın zaten oyun arası arada açıp kıstığınızda farkı görürsünüz. Mikrofon ise ayar kısmı var oradan kendinize göre ayar çekebilirsiniz mikrofonu çok ses almadığından sanırım sesler kısık gidiyor.

Bilgiler ve tavsiyeler için teşekkür ederim hocam. İlk fırsatta deneyeceğim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı