Rehber Razer Blackshark V2 ideal ses ayarları

Hangi ekolayzırı yaptın.

Benim ayarlar böyle.

Dediğim gibi sizin ayarınızı da yaptım fakat çok beğenmedim farklı bir ayardayım şu an bu sorun bütün ayarlarda vardı sound normalızatıon u kapattığımda biraz daha güzeliyordu boğukluk az da olsa gidiyordu ama her türlü THX kapalıyken daha güzel geliyor ses nedense.

Düz V2 mi senin bi arkadaşta da öyleydi anlamadım fabrikadan aynı ayarlarla çıkmıyor mu ki? Eğer öyleyse sosyal medyadaki hiç bir ayarın bir anlamı yok birde bu videodaki ayarları dene bakalım nasıl bir sonuç alacaksın bana bunun ayarları çok tiz geldiydi benim yaptığım ayarlar daha güzel

Başlığı youtube da arat

Razer Audio EQ Guide FINAL (Kraken V3 Pro, Blackshark V2 Pro & Wired) plus Setup & Review for all​

Aynı rehberi V2X içinde yapabilir misiniz?

Razer BlackShark V2 USB Enhancer 7.1 Surround Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM bu kulaklık hocam benimki attığınız videoya bakacağım şimdi.

Ve V2 Pro için değil mi bu ayarlar şu an benim kulaklığımda daha düşük performans göstermez mi?

Farketmez ikisi için de geçerli ama ben beğenmedim benim ayarlar bundan bin kat daha iyi ama sende boğuk geliyorsa kulaklık üretimlerinde bi farklılık var demek ki. Ben kulaklığı ilk kullandığımda kendi standart ayarlarında hiç beğenmedim müzik moduna alıyorum sesler çok tiz hiç keyif vermiyordu bazı parçalarda cızırtı oluyordu

Hiçbir fikrim yok hocam sesi fullediğim zaman şarkı açmadığım zamanlarda çok alttan bir cızırtı geliyor ama normal sesler varken belli olmuyor.

Hiçbir fikrim yok hocam sesi fullediğim zaman şarkı açmadığım zamanlarda çok alttan bir cızırtı geliyor ama normal sesler varken belli olmuyor.
Yok sadece şarkılar da bende işte ben o cızırtıyı yokettim yaptığım ayarlar ile

Hocam benzer sorun bende de var sanırım kulaklığın solundaki tekerleği ortaya getirince olmuyor. Bir deneyin isterseniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…