Çözüldü Razer BlackShark V2 ilk kurulum nasıl olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba bugün akşama doğru Razer BlackShark V2 elime ulaşacak önden programları indireyim dedim fakat THX ve Synapse olarak 2 farklı uygulama gördüm hangisini indirmem gerek?
Yoksa ilk bağlantıda kendi driverini kuran cinsten bir kulaklık mı izlediğim videolarda bu bilgiyi bulamadım ama sanırım herkes Synapse üzerinden THX'i kontrol ettiği için THX'in kendi uygulamasını indirmeye gerek yok gibi.
Emin olmak için sorayım dedim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kulaklığı bilgisayarına ilk taktığında Razer'ın indirme aracı devreye giriyor. Orada neye yönlendirirse oradan indir. Synapse'ın içinde THX sekmesi var. Sanırım Synapse istemiyorsan sadece THX kullanmak için seçenek sunmuşlar ama Synapse ile THX'e ek olarak bir sürü ses ve mikrofon için ayarlar yapıyorsun, profiller oluşturuyorsun. Sadece Synapse öneririm.
Kulaklığı bilgisayarına ilk taktığında Razer'ın indirme aracı devreye giriyor. Orada neye yönlendirirse oradan indir. Synapse'ın içinde THX sekmesi var. Sanırım Synapse istemiyorsan sadece THX kullanmak için seçenek sunmuşlar ama Synapse ile THX'e ek olarak bir sürü ses ve mikrofon için ayarlar yapıyorsun, profiller oluşturuyorsun. Sadece Synapse öneririm.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı