Razer BlackShark V2 Pro 2023 alınır mı?

esfurkan26

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba kulaklığımı değiştireceğim modelide seçtim.

V2 Pro 2023 modeli sanırım değil mi? Sizlerede sormak istedim linki bırakıyorum.

https://www.amazon.com.tr/Razer-BlackShark-V2-Pro-kulaklığı/dp/B0BXLWCLZN?th=1

Arkadaşlar merhaba kulaklığımı değiştireceğim modelide seçtim.

V2 Pro 2023 modeli sanırım değil mi? Sizlerede sormak istedim linki bırakıyorum.

https://www.amazon.com.tr/Razer-BlackShark-V2-Pro-kulaklığı/dp/B0BXLWCLZN?th=1
Attığın link açılmıyor, ayrıca eğer V2 pro 2023'ten bahsediyorsaniz fiyatını hakketmiyor Artics nova pro ve G pro X 2 daha iyi.

Attığın link açılmıyor, ayrıca eğer V2 pro 2023'ten bahsediyorsaniz fiyatını hakketmiyor Artics pro ve G pro X 2 daha iyi.
G Pro X 2 iyi ama 9.000TL. V2 Pro 2023 6K civarı. O fiyata Nova 7 Wireless var. Razer'ın ses profili ve uygulaması berbat. Ben önermiyorum. İyi olduğu tek şey o kulaklığın mikrofonu bir kablosuz kulaklığa göre çok iyi.

G PRO X 2 iyi ama 9.000TL. V2 Pro 2023 6K civarı. O fiyata Nova 7 Wireless var. Razer'ın ses profili ve uygulaması berbat. Ben önermiyorum. İyi olduğu tek şey o kulaklığın mikrofonu bir kablosuz kulaklığa göre çok iyi.

Anladım hocam tekrar değerlendireyim o zaman almışken iyi olsun bari.

O modellerinde fiyatı yüksekmiş bayağı hocam o farka değer diyorsanız düşünebilirim :)
G Pro X 2 iyi ama 9.000TL. V2 Pro 2023 6K civarı. O fiyata Nova 7 Wireless var. Razer'ın ses profili ve uygulaması berbat. Ben önermiyorum. İyi olduğu tek şey o kulaklığın mikrofonu bir kablosuz kulaklığa göre çok iyi.
Şimdi gördüm G pro x2'nin fiyatı düşmüş Steelseries'in ise artmış. Arkadaş haklı V2 pro 2023 alma, önceki modeline göre birkaç geliştirme yapılmış başka hiçbir farkı yok , Razer yine millet dolandırma peşinde 🥳

Şimdi gördüm G PRO X2'nin fiyatı düşmüş SteelSeries'in ise artmış. Arkadaş haklı V2 Pro 2023 alma, önceki modeline göre birkaç geliştirme yapılmış başka hiçbir farkı yok, Razer yine millet dolandırma peşinde 🥳

Teşekkür ederim hocam cevaplar için peki SteelSeries 7 serisi alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı