Razer BlackShark V2 Pro 2023 Edition alınır mı?

Merhaba öncelikle tek tek detaylı bir şekilde cevap verip bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Açıkcası kulaklığı almaya ikna oldum ancak 2023 model olup olmadığını yine anlayamadım maalesef. Vatandan baktım ancak kutusunu göremedim dolayısıyla ayırt edemedim. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz tekrardan?
Bu eski olan versiyonu. Vatan da yeni olan versiyonu aşağıdaki linkte mevcut. Yalnız ürüne biraz zam gelmiş. Ürünün fiyatı sürekli olarak artıp iniyor. Biraz beklerseniz indirimli alabilirsiniz belki ama fiyatının daha da artma ihtimali de var.

Bu eski olan versiyonu. Vatan da yeni olan versiyonu aşağıdaki linkte mevcut. Yalnız ürüne biraz zam gelmiş. Ürünün fiyatı sürekli olarak artıp iniyor. Biraz beklerseniz indirimli alabilirsiniz belki ama fiyatının daha da artma ihtimali de var.

İyi ki beni dinleyip 2023 almışsın bir arkadaş Kraken demişti ve şaka gibi daha iyi demişti paran boşa giderdi güle güle kullan.

Dostlar bende Blackshark v2 var bunun yerine v2 pro 2023 ile arasında oyunlarda ses kasmada fark olur mu?

Ben öyle yapacağım microfonda aşırı fazla fark olacaktır ayrıca sesler kristal netliğinde diye bir iddiaları bile var yani daha iyi olur. Hem kablosuz bence fark olur.
Ben kulakiçi almayı düşünüyorum nedense onlar pubgde daha iyi ses kasılıyor. Mikrofon inan hiç önemli değil sesi iletse yeter. Kabloda aynı şekilde benim için boşa gereksiz harcama V2 ile PRO aynıydı sırf kablosuz diye 2-3k boşa vermek tamamen aptallık benim için.

Ben kulak içi almayı düşünüyorum nedense onlar PUBG'de daha iyi ses kasılıyor. Mikrofon inan hiç önemli değil sesi iletse yeter. Kabloda aynı şekilde benim için boşa gereksiz harcama V2 ile Pro aynıydı sırf kablosuz diye 2-3K boşa vermek tamamen aptallık benim için.

Kardeşim 2023 modeli tamamen farklı gelen ses bile değişti.

Merhaba elime ulaştı blackshark v2 pro 2023 ancak synapse algılamıyor. Biraz araştırınca bir sürü kişinin bir sorunu yaşadığını gördüm. Ayrıca uygulamayı updatele diyor onu da deniyorum o da olmuyor. Repairladım ettim ne updateleniyor ne de uygulama kulaklığı görüyor. Yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

Merhaba elime ulaştı blackshark v2 pro 2023 ancak synapse algılamıyor. Biraz araştırınca bir sürü kişinin bir sorunu yaşadığını gördüm. Ayrıca uygulamayı updatele diyor onu da deniyorum o da olmuyor. Repairladım ettim ne updateleniyor ne de uygulama kulaklığı görüyor. Yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?
İlk bende de oldu 4-5 hafta sonra düzeldi kendiliğinden. Açtığım konu burada ;

Yeni konular

Geri
Yukarı