Razer BlackShark V2 Pro 2023 Edition alınır mı?

@Karakurt5877 kanka bişey sorucam sanırım kulaklığın razer blackshark v2 pro 2023 edition memnunmusun herhangi bir sıkıntısı varmı bu dönemlerde birçok kulaklık arasında kaldım ama içime v2 pro siniyor çok fazla fps oyunu oynuyorum valo cs gibi ayak sesleri çok önemli sence nasıl memnunmusun çok kararsız kaldım alınırmı sence

@Karakurt5877 kanka bir şey soracağım sanırım kulaklığın Razer BlackShark V2 Pro 2023 Edition memnun musun herhangi bir sıkıntısı var mı bu dönemlerde birçok kulaklık arasında kaldım. Ama içime V2 Pro siniyor çok fazla FPS oyunu oynuyorum Valorant CS gibi ayak sesleri çok önemli sence nasıl memnun musun çok kararsız kaldım alınır mı? Sence.

Kesinlikle memnunum. Aktif olarak CS:GO ve Valorant da oynuyorum. Ses kasmakda çok başarılı ve üstelik ses izolasyonu çok iyi. Dışarıdaki sesleri büyük oranda kesiyor. Ve her oyuna özel ses paketi ile geliyor. Mesela CS:GO oynayacaksın, CS:GO ses moduna alıyorsun.

@Karakurt5877 kanka bir şey soracağım sanırım kulaklığın Razer BlackShark V2 Pro 2023 Edition memnun musun herhangi bir sıkıntısı var mı bu dönemlerde birçok kulaklık arasında kaldım. Ama içime V2 Pro siniyor çok fazla FPS oyunu oynuyorum Valorant CS gibi ayak sesleri çok önemli sence nasıl memnun musun çok kararsız kaldım alınır mı? Sence.

Yanlışlıkla gidip 2020 modelini alma ona dikkat et onun dışında çok iyi kulaklık.

Kesinlikle memnunum. Aktif olarak CS:GO ve Valorant da oynuyorum. Ses kasmakda çok başarılı ve üstelik ses izolasyonu çok iyi. Dışarıdaki sesleri büyük oranda kesiyor. Ve her oyuna özel ses paketi ile geliyor. Mesela CS:GO oynayacaksın, CS:GO ses moduna alıyorsun.

Biraz konuyu hortlatıyorum ama şu an 6.5K-7K arası bir fiyatı var. Sizce alınır mı? Oyun oynarken bir yandan da film ve müzik içinde kaliteli olmasını istiyorum. Ve dip ses vs var mı? İnternette biraz görmüştüm de var diye.

Biraz konuyu hortlatıyorum ama şu an 6.5k-7k arası bir fiyatı var. Sizce alınır mı? Oyun oynarken bir yandan da film ve müzik içinde kaliteli olmasını istiyorum. Ve dip ses vs var mı? İnternette biraz görmüştüm de var diye.

Bence alınır ama karar sizin ben kullanıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı