Razer BlackShark V2 Pro değişim nasıl yapılır?

Anumusss

Centipat
Daha fazla  
Ürünü Amazon'dan aldım 1.5 hafta olmadı daha ses kontrolcusunden sesi sona getirince dip ses oluyor ve en aza getirincede sağdan cızırtı geliyor.

Son düzenleme:
İncehesap saticisindan aldiysaniz ürün İncehesap'a doner, onlar kontrol eder degisim isterseniz yenisini yollarlar. Isterseniz direkt para iadesi alip yenisini de alabilirsiniz size kalmis.

Ürünü ben 2.800 TL'ye aldım nasıl tekrar satın alacağım direk değişime yollayamaz mıyım?

Ürünü ben 2.800 TL'ye aldım nasıl tekrar satın alacağım direk değişime yollayamaz mıyım?

Eger urunun degisimini talep ederseniz aldiginiz saticiya urunu yollarsiniz. Onlar kontrol eder, urunu sorunlu bulurlarsa degisim yaparlar. Sizin istediginiz onemli burada. Hangi saticidan aldiysaniz onla gorusmeniz lazim. Amazon.tr'nin kendisinden aldiysaniz o zaman Amazon'un musteri hizmetleriyle gorusun ancak Amazon degisimi sadece kendi stoklarinda varsa yapar.

Eger urunun degisimini talep ederseniz aldiginiz saticiya urunu yollarsiniz. Onlar kontrol eder, urunu sorunlu bulurlarsa degisim yaparlar. Sizin istediginiz onemli burada. Hangi saticidan aldiysaniz onunla gorusmeniz lazim. Amazon.tr'nin kendisinden aldiysaniz o zaman Amazon'un musteri hizmetleriyle gorusun ancak Amazon degisimi sadece kendi stoklarinda varsa yapar.

Dostum işte nasıl ulaşacağım amazona sadece iade yeri var.

Dostum işte nasıl ulaşacağım amazona sadece iade yeri var.

Musteri hizmetleri bolumunden. Yalniz tekrar ediyorum urunu Amazon'dan almis olabilirsiniz ama saticisi Amazon.tr'nin kendisi olmayabilir. Attiginiz linkte satici su an Incehesap mesela. Siz urunu Amazon.tr'nin kendisinden aldiysaniz su an isteseniz de degisim talep edemezsiniz stoklarinda yok cunku.

Musteri hizmetleri bolumunden. Yalniz tekrar ediyorum urunu Amazon'dan almis olabilirsiniz ama saticisi Amazon.tr'nin kendisi olmayabilir. Attiginiz linkte satici su an İncehesap mesela. Siz urunu Amazon.tr'nin kendisinden aldiysaniz su an isteseniz de degisim talep edemezsiniz stoklarinda yok cunku.

Amazon destek ile iletişime geçtim ve stoklar gelecekmiş stoklar geldiğinde iletişime geçin değişimi yaparız dediler.

Geri
Yukarı