Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz modda cızırtı sesi

Baldknife

Kilopat
Kablosuz bağlıyken kulaklığın üzerinde bulunan ses ayarını orta seviyenin üstüne çıkardığım zaman kulaklıktan dip ses gelmeye başlıyor. Ama 3.5 ile bağladığım zaman bu sorunu yaşamıyorum. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz bağlıyken kulaklığın üzerinde bulunan ses ayarını orta seviyenin üstüne çıkardığım zaman kulaklıktan dip ses gelmeye başlıyor. Ama 3.5 ile bağladığım zaman bu sorunu yaşamıyorum. Sebebi ne olabilir?

Bende de aynı sorun mevcut nasıl çözdün.

@Anumusss THX kapat veya THX açık olmasını istiyorsan ses seviyesini %92 veya altında dinlersen cızırtı sesi yok. Ya da THX kullanmayıp Dolby Atmos ile kullanıp %100 seviyesinde cızırtısız dinleyebilirsin.

@Anumusss THX kapat veya THX açık olmasını istiyorsan ses seviyesini %92 veya altında dinlersen cızırtı sesi yok. Ya da THX kullanmayıp Dolby Atmos ile kullanıp %100 seviyesinde cızırtısız dinleyebilirsin.

THX kapalı driverini sileyim mi yoksa sadece Dolby Atmos arkada çalışssınmı.

THX kapalı driverini sileyim mi yoksa sadece Dolby Atmos arkada çalışssınmı.
Gerek yok, Razer USB Sound Card'a geçiş yap. Synapse yine ses kontrolü yapıyor fakat siz istemiyorsanız kontrol tamamen Dolby'de olsun istiyorsan Synapse kaldırabilirsin. Razer sürücü silme sakın ama sadece silmek istiyorsan uygulamasını silebilirsin.

Gerek yok, Razer USB sound Card'a geçiş yap. Synapse yine ses kontrolü yapıyor fakat siz istemiyorsanız kontrol tamamen Dolby'de olsun istiyorsan Synapse kaldırabilirsin. Razer sürücü silme sakın ama sadece silmek istiyorsan uygulamasını silebilirsin.

Razer USB sound Card derken kablolumu kullan diyorsun kanka anlamadım ne yapacağımı talimat olarak yazar mısın bir de sence iade etmeye değer mi sol taraftan sesi ortaya getirince düzeliyor sorun.

@Anumusss benim PC'de şu an kurulu değil fakat USB ses kartı takınca burada iki tane seçenek oluyor USB Sound Card veya THX diye. THX kullanacağım zaman THX seçiyordum.

1680125300513.png

V2 Pro Bluetooth ile mi kullanıyorsun? Kendi 2.4GHz bağlanması için USB kartı yok mu?

Kutu içeriğini izledim içerisinden USB çıkıyor sen onunla 2.4GHz şeklinde bağlanıyorsun işte bağlayınca yok mu seçenekler?

Anladım dediğini evet 2.4GHz ile kullanıyorum Windows ses yerindede THX seçili değil ama ona rağmen kontrolcude sesi fulleyince cızırtı oluyor ama kontrolcuden orataya getirince sorun cozuluyor sence boyle kulanıyim mi iademi edeiym cok memnunum.

Geri
Yukarı