Razer BlackShark V2 Pro Şarj ve Cihaz Bağlantıları

NPhastasI

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba birkaç sorum olacak kulaklıkla alakalı.
1) ;Bilgisayarımda 3 tane USB girişim var onlarda da dongle, klavye ve mouse takılı. Kulaklığın şarjı bittiği zaman doldurmak için kullanmam gereken girişin ucu da USB şeklinde, onu çeviriciyle Type-C'ye çevirip öyle şarj edersem kulaklığın bataryası uzun vadede zarar görür mü veya doldururken performans kaybı olur mu?
2) iPhone 11 telefon kullanıyorum USB girişini Lightning'e çeviren çevirici kullanırsam bu kulaklığı telefonda kullanabilir miyim? Birkaç tane çevirici için satıcılara sordum fakat sattıkları üründe kullanamayacağımı, işe yaramayacağını söylediler. Eğer çalıştıracak ürün varsa linkini atar mısınız? (Kulaklık Bluetooth değil Wireless)
3) Şarj esnasında USB girişlerim dolu olduğu için Dongle ı çıkartmak zorunda kalıyorum şarja bağlayıp sonrasında ve 3.5 mm ile bilgisayara bağlayarak kullanıyorum, kulaklıktan zzzz diye sesler geliyor, kulaklıkta mı sorun var yoksa siz de böyle bir sorun yaşıyor musunuz? Arctis Nova 1 almıştım onu da 3.5 mm ile bağladım ama böyle bir ses gelmiyordu.
4)Kulaklığı bilgisayar girişi yerine normal bir Samsung adaptörüyle şarj edecek olursam uzun veya kısa vadede bozulmasına neden olur mu?
Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Herhangi bir sorun olmaz öyle de kullanabilirsiniz.
2- Type-C girişlerde çalışıyor ama İphone modellerinden emin değilim ki kullanışlı olmaz zaten adaptör ufakta değil, elin çarpar kırılabilir filan.
3- Şarj olduğu için ses geliyor olabilir ben de yaşadım hem şarj hem 3,5 mm takınca ses geliyor onun yerine şarj ederken kullan kablosuz olarak.
4- Adaptör kullanabilirsin zaten daha kolay olur senin için zaten kasa yuvaların dolu, priz yakındaysa şarj ederken de kullanırsın.

1- Herhangi bir sorun olmaz öyle de kullanabilirsiniz.
2- Type-C girişlerde çalışıyor ama İphone modellerinden emin değilim ki kullanışlı olmaz zaten adaptör ufakta değil, elin çarpar kırılabilir filan.
3- Şarj olduğu için ses geliyor olabilir ben de yaşadım hem şarj hem 3,5 mm takınca ses geliyor onun yerine şarj ederken kullan kablosuz olarak.
4- Adaptör kullanabilirsin zaten daha kolay olur senin için zaten kasa yuvaların dolu, priz yakındaysa şarj ederken de kullanırsın.
2) dışarı çıkınca kulaklık olarak kullanırım diye düşünüyordum da o yüzden merak ettim, cebime koyarım telefonla beraber kısa kablolu çevirici olursa diye düşündüm.
3)Aynen işte yer olmayınca mecbur dongle söküp 3.5 mm olarak bağlandım o yüzden merak etmiştim Type-C veya şarj aletinde sorun olur mu diye.
4) Yakında priz var da kablosu biraz kısa daha uzun farklı kablo kullansak aynı performansı alır mıyız?

Hocam bu arada ek olarak bir şeyi merak ediyorum. Kulaklık süngerleri veya kafa bandı kirlenince ne yapıyorsunuz? Bunları değişimi nasıl yapılabiliyor? çıkmıyor sanırım kulaklık süngerleri de.

Farklı kablo kullanmanız bir şey değiştirmez zaten yavaş şarj oluyor, etken edecek hiç bir şey yok.
Dışarıda pek kullanışlı olmaz bence adaptör ve çevirici ile beraber telefon cebinize bile sığmaz belki ama tercih sizin.
Islak mendille temizliyorum, ekstra bir şey yapmıyorum kulak pedleri çıkıyor fakat zor.
Aşağıdaki makalede Blackshark V2 yazısına tıklayın resimleri gözükecek.

Farklı kablo kullanmanız bir şey değiştirmez zaten yavaş şarj oluyor, etken edecek hiç bir şey yok.
Dışarıda pek kullanışlı olmaz bence adaptör ve çevirici ile beraber telefon cebinize bile sığmaz belki ama tercih sizin.
Islak mendille temizliyorum, ekstra bir şey yapmıyorum kulak pedleri çıkıyor fakat zor.
Aşağıdaki makalede Blackshark V2 yazısına tıklayın resimleri gözükecek.
Teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı