Razer BlackShark V2 Pro ses gelmiyor

Daha fazla  
Kablolu taktığım zaman ses alıyorum ama şöyle bir durum var önceki AKG kulaklığım %30 seste iken daha fazla ses veriyordu V2 Pro daha az ses veriyor, kablosuz takınca hiç ses alamıyorum çözümü nedir?

Bu arada kulaklık USB kablosuyla takılıyken şu linkten Blackshark V2 Pro için firmware indirip kurmayı da unutma:
çoktan yaptım hocam.

Kulaklığı kapattım açtım çalışmaya başladı 0_0

@Teacher80 hocam ses kaynağını blackshark v2 pro seçinde aşşağı yukarı düzgün bir ses alıyorum ama thx spatial audio seçinde boğuk bir ses alıyorum

Sağ kulaklıktan daha fazla ses alıyorum ve sağ kulaklıktan cızırdama da geliyor noluyor ya

Son düzenleme:
çoktan yaptım hocam.

Kulaklığı kapattım açtım çalışmaya başladı 0_0

@Teacher80 hocam ses kaynağını blackshark v2 pro seçinde aşşağı yukarı düzgün bir ses alıyorum ama thx spatial audio seçinde boğuk bir ses alıyorum

Sağ kulaklıktan daha fazla ses alıyorum ve sağ kulaklıktan cızırdama da geliyor noluyor ya
Kulaklığın ses kartı vs. bozuk olabilir. Bu olasılıktan emin olabilmek için kulaklığı başka bir bilgisayarda da denemeni öneririm. Başka bilgisayarda da THX seçince aynı sorun varsa kulaklığı servise yollayıp ürün değişimi talep edebilirsin.

Geri
Yukarı